Korwin-Piotrowska bezlitośnie szydzi z Polsatu po aferze z Kaźmierską. "Mamę Madzi i Trynkiewicza też zaproszą?"

Korwin-Piotrowska bezlitośnie szydzi z Polsatu po aferze z Kaźmierską. "Mamę Madzi i Trynkiewicza też zaproszą?"

Karolina Korwin-Piotrowska zabrała głos w świetle afery z Kaźmierską (fot. KAPiF)
Karolina Korwin-Piotrowska zabrała głos w świetle afery z Kaźmierską (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © AKPA
27.04.2024 11:26

Karolina Korwin-Piotrowska po raz kolejny odniosła się do sytuacji z Dagmarą Kaźmierską. Tym razem uderzyła w media, twierdząc, że wszystko udało jej się przewidzieć. Nie zabrakło mocnych słów.

Afera wokół Dagmary Kaźmierskiej to obecnie najczęściej komentowana sprawa w polskim show-biznesie. Okazji do krytyki głównej bohaterki "Królowych życia" nie mogła zaprzepaścić Karolina Korwin-Piotrowska. Znana z ciętego języka dziennikarka już od kilku dni nie zostawia na kontrowersyjnej celebrytce suchej nitki. Zaatakowała po raz kolejny, tym razem powołując się na stary materiał ze swoim udziałem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karolina Korwin-Piotrowska przypomniała stary wywiad

Na Instagramie Korwin-Piotrowskiej pojawił się fragment wywiadu udzielonego przez nią w 2017 roku, w którym bez ogródek krytykowała lansowane wówczas gwiazdy. W ostrych słowach stwierdziła, że gdyby zależało to od niej, już dawno zapewniłaby im pobyt w więzieniu.

Lans debili, kretynów, prostytutki lansujące się na celebrytki. Ja bym ich pozamykała - powiedziała do mikrofonu.

Karolina Korwin-Piotrowska wszystko przewidziała?

W opisie filmiku zamieściła garść swoich przemyśleń po czterech latach od publikacji wywiadu. Chełpi się, że o wszystkim wiedziała już wcześniej, a jej ówczesna krytyka wyprzedziła swoje czasy. Nazwała siebie nawet "prorokiem". Tym samym uderzyła w media promujące osobę Kaźmierskiej.

Co więcej, zaczęła sarkastycznie dumać, czy Polsat chce kontynuować złą passę i zaprosić kolejne osoby z kryminalną przeszłością do udziału w różnych programach.

Pani Karolino, jak się pani czuje jako prorok? Ano, chu*** w sumie. Bo przewidziałam WSZYSTKO. Ciekawe, czy Mamę Madzi i Trynkiewicza (oboje niedługo wychodzą) też zaproszą do Polsatu, najlepiej do "TzG", albo dadzą im program? - napisała.

Post doczekał się wielu entuzjastycznych komentarzy. Wśród można znaleźć wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan:

Dokładnie to samo mówię w wywiadach od lat. Jeśli w radiach puszczają shit, to ludzie tego shitu słuchają. Jeśli w prasie i mediach piszą bzdety, to ludzie to czytają. Media kreują i ogłupiają ludzi. Same się społeczeństwo ogłupia.
Karolina Korwin-Piotrowska krytykująca media (Instagram)
Karolina Korwin-Piotrowska krytykująca media (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także