Uśmiech od ucha do ucha. Conan Kaźmierski nadaje po skandalu z matką

Uśmiech od ucha do ucha. Conan Kaźmierski nadaje po skandalu z matką

Conan Kaźmierski udaje, że nic nie stało (Instagram)
Conan Kaźmierski udaje, że nic nie stało (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
27.04.2024 10:08

Zachowanie Conana Kaźmierskiego może prowokować pytania. Podczas gdy jego mama pozostaje w ogniu krytyki, on zdaje się być uśmiechnięty i zmotywowany. Jak gdyby nic, opublikował zdjęcie z siłowni.

Wokół rodziny Kaźmierskich rozpętała się afera, jakiej jeszcze nie było. Artykuł Gońca ujawnił nieznane do tej pory fakty z czasów, gdy Dagmara prowadziła agencję towarzyską. Miała wówczas namawiać do gwałtu w ramach kary za nieposłuszeństwo.

Główna bohaterka skandalu, przynajmniej dotąd, nie zamieściła swojego oficjalnego stanowiska, co niektórzy odczytali jako próbę zamiecenie tematu pod dywan. W całej sytuacji raczej nie pomaga postawa jej syna, Conana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conan Kaźmierski nadaje z siłowni

Wiele osób oczekiwało, że młody Kaźmierski weźmie odpowiedzialność za przedstawienie problemu szerszej grupie odbiorców. Tak się jednak nie stało. Ani na Instagramie Dagmary, ani na profilu Conana nie pojawiło się nawet słowo wytłumaczenia.

Zamiast tego, możemy zobaczyć, jak 22-latek uśmiecha się do lustra na siłowni i pręży muskuły, najwyraźniej dumny z poczynionego progresu. Czyżby on też udawał, że nic się nie stało?

Conan i Dagmara Kaźmierscy wrzucili dziwny film na YouTubie

Co ciekawe, niedługo po wybuchu afery Conan i Dagmara zamieścili film na YouTubie. Przed kamerą odprawiali swoje "gusła", próbując oczyścić się ze "złej energii". Na nagraniu nie padły żadne słowa dotyczące przeszłości Kaźmierskiej.

Conan Kaźmierski na siłowni (Instagram)
Conan Kaźmierski na siłowni (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także