Czy rodzina Roxie Węgiel pojawi się na widowni podczas finału "TzG"? Skwitowała to jednym zdaniem

Czy rodzina Roxie Węgiel pojawi się na widowni podczas finału "TzG"? Skwitowała to jednym zdaniem

01.05.2024 06:34

Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" wyłonił finalistów trwającej edycji tanecznego show. W walce o Kryształową Kulę pozostała między innymi Roksana Węgiel. Po ogłoszeniu werdyktu poinformowała, czy jej rodzina pojawi się podczas finału.

Półfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" stał na bardzo wysokim poziomie i trudno było wskazać uczestnika, który miałby odpaść z walki o ostateczny triumf. W minioną niedzielę najlepiej na parkiecie zaprezentowała się właśnie Roxie Węgiel, która za oba tańce otrzymała maksymalną liczbę punktów. Z programem pożegnał się natomiast Maciej Musiał, który co prawda wystąpi w odcinku finałowym, ale już nie w walce o Kryształową Kulę.

Czy rodzina Roxie pojawi się na widowni w czasie finałowego odcinka? Wymijająca odpowiedź

Wielki finał "Tańca z gwiazdami" z pewnością będzie niezwykle emocjonujący i w takim momencie warto mieć na widowni kogoś bliskiego, kto wesprze w trudniejszym bądź bardziej stresującym momencie. Roksanie Węgiel z pewnością będzie kibicował jej partner, Kevin Mglej, ale czy w studiu Polsatu pojawi się jej najbliższa rodzina, a więc rodzice i brat? Tego tak do końca nie wiadomo, bowiem piosenkarka nie zdecydowała się na zbyt wylewny komentarz.

Mam nadzieję - krótko skwitowała Roxie dla Jastrząb Post.

Nieco więcej na ten temat zdradził taneczny partner Roxie, Michał Kassin. On może liczyć na naprawdę liczne wsparcie podczas finałowego odcinka "TzG".

U mnie będzie moja mama, siostra, moja ciocia, również moja najbliższa przyjaciółka, więc bardzo się cieszę, bo będą najbliższe mi osoby - dodał Michał Kassin.

Kogo Roksana Węgiel obawia się w finale "Tańca z gwiazdami"? "Kto by nie wygrał - ja się będę cieszyć"

Tak naprawdę od pierwszego odcinka trwającej edycji "Tańca z gwiazdami" Roxie jest główną faworytką do zdobycia Kryształowej Kuli. Wraz z Michałem Kassinem zachwycają na parkiecie nie tylko techniką, ale też akrobacjami i świetnymi choreografiami. Zwykle otrzymują także największą liczbę punktów od jury. Nic dziwnego, że internauci właśnie jej wróżą ostateczny triumf. A co o rywalizacji i konkurentkach sądzi sama wokalistka?

My tu jesteśmy jak jedna wielka rodzina, w ogóle ani przez moment nie odczułam żadnej rywalizacji pomiędzy nami, więc kto by nie wygrał - ja się będę cieszyć - powiedziała Roxie.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także