Daria Syta o przegranej w "Tańcu z gwiazdami". "Niedosyt, poczucie straty"

Taniec z Gwiazdami XIV edycja Polsat - odc. 8
n/z: Musial Maciej , Syta Daria / Taniec z Gwiazdami XIV edycja Polsat - odc. 8 - 2024-04-21 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Taniec z Gwiazdami XIV edycja Polsat - odc. 8 n/z: Musial Maciej , Syta Daria / Taniec z Gwiazdami XIV edycja Polsat - odc. 8 - 2024-04-21 / fot.KAPiF KAPIF.pl
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl

29.04.2024 10:36

Daria Syta wraz z Maciejem Musiałem stworzyli świetną parę, dochodząc aż do półfinału "Tańca z gwiazdami". Para odpadła w półfinale, wypadając z wyścigu o Kryształową Kulę. "Każdy z nas miał to poczucie, że może być to ten ostatni raz" - zaznacza tancerka.

Półfinałowe starcie w "Tańcu z gwiazdami" stało na najwyższym poziomie. Wszystkie cztery pary pokazały się z wyśmienitej strony. Na szczycie po raz kolejny znalazła się Roksana Węgiel, która otrzymała komplet punktów z dwóch tańców i jest główną faworytką do zwycięstwa. Reszta, czyli Maffashion, Anita Sokołowska i Maciej Musiał, zatańczyli na podobnym poziomie, zdobywając niemalże taką samą liczbę punktów z dwóch tańców. Ostatecznie z programem pożegnał się jedyny mężczyzna w stawce i o Kryształową Kulę powalczą w tej edycji panie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Daria Syta o odpadnięciu z programu. Spodziewali się tego?

Decyzją fanów programu po raz ostatni zatańczyli w niedzielę Maciej Musiał i Daria Syta. Pokazali jednak świetną salsę i quickstepa, za które łącznie otrzymali 73 punkty. Mimo ogromnego progresu i niezłych tańców w półfinale, to właśnie aktor pożegnał się z tanecznym show tuż przed finałem. Co sądzi o tym jego partnerka taneczna, Daria Syta?

Każdy z nas miał to z tyłu głowy, ponieważ wszystkie pary są świetne i zrobiły cudny progres. Dziewczyny też prezentują się fantastycznie. To, co nam przedstawiają co tydzień to szczyt tego programu. Każdy z nas miał to poczucie, że może być to ten ostatni raz i myślę, że każdy dał z siebie jeszcze te kolejne 200% - zaznacza tancerka.

Maciej Musiał i Daria Syta czują niedosyt. Przygotowali coś specjalnego na finał

W najbliższą niedzielę wielki finał "Tańca z Gwiazdami". Daria Syta w rozmowie z naszą dziennikarką, Karoliną Motylewską opowiedziała o emocjach, które towarzyszą im po odpadnięciu tuż przed ostatnim odcinkiem. Tancerka zdradziła, że czuje niedosyt, bowiem na finał mieli przygotowane coś specjalnego. Mimo to razem z Maciejem Musiałem są niezwykle szczęśliwi i dumni z siebie, za to, czego dokonali.

Lekki niedosyt, ale też wdzięczność i wzruszenie. Niedosyt, dlatego, że mieliśmy bardzo fajny pomysł na freestyle. Maciej chciał zatańczyć do utworu "Jesień - Tańcuj" i była przygotowana fantastyczna ekipa, tancerze i muzycy. Wiec to było poczucie lekkiej straty, ale generalnie był przeszczęśliwy, za tyle doznań w tym programie - dodała Syta.

Tancerka zdradziła również komu wraz z Maciejem Musiałem kibicują w wielkim finale.

Kibicujemy Julce Maffashion. Uwielbiam też Michała Danilczuka, jest fantastycznym człowiekiem. A Julka w tym programie bardzo się otworzyła, pokazała nam prawdziwą siebie i mam nadzieje, że to z nią zostanie na lata, na wieczność. Jest cudną, ciepłą kobietą. Jest fantastyczna - zakończyła Daria Syta.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także