To nie Iwona Pavlović jest najgorsza? Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" przestali gryźć się w język

To nie Iwona Pavlović jest najgorsza? Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" przestali gryźć się w język

Jury "Tańca z gwiazdami"
Jury "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA
29.04.2024 07:38

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" oceniani są nie tylko przez widzów, ale także przez jury, które punktuje niedociągnięcia na parkiecie. Do tej pory to Iwona Pavlović uznawana była za najbardziej surową członkinię jury. Gdy uczestnicy zaczęli mówić, wyznali, że obawiają się zupełnie innej osoby.

"Taniec z gwiazdami" jest jednym z najbardziej popularnych programów telewizyjnych. Ostatnia edycja zaś obfituje w ogromne emocje. Właśnie wyszło na jaw, którego z sędziów obawiają się uczestnicy formatu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" nie obawiają się Iwony Pavlović?

Iwona Pavlović jest jedyną stałą tanecznego formatu. Współpracuje z programem od samego początku. Jest też sędzią zawodowym, dlatego jej opinie są najbardziej zbliżone do tych, jakie usłyszą profesjonalni tancerze podczas konkursów.

Nic dziwnego, że to właśnie Czarna Mamba przyznaje często najniższe noty, a dodatkowo "czepia się" szczegółów, gdy omawia kolejne wykonania cza-czy czy foxtrota. Chyba wszyscy sądzili, że to właśnie jej najbardziej obawiają się uczestnicy programu. W tej edycji wszystko jednak "stanęło na głowie", a gwiazdy wyznały, że opinia zupełnie innej osoby spędza im sen z powiek.

Tego sędziego "Tańca z gwiazdami" uczestnicy obawiają się najbardziej

W ostatniej edycji jury zostało "odświeżone". Do Iwony Pavlović dołączyła Ewa Kasprzyk, a także Rafał Maserak i Tomasz Wygoda.

I o ile w Maffashion rzeczywiście lekką obawę wzbudza Czarna Mamba, a w Anicie Sokołowskiej - wszyscy jurorzy, to Maciej Musiał, który odpadł tym razem, a także Roxie Węgiel zaskoczyli swoimi odwiedzinami. Uczestnicy wypowiedzieli się na ten temat w krótkim nagraniu, zamieszczonym na profilu tanecznego show na Instagramie.

W filmie "Chłopi" podrywałem jej córkę - powiedział, śmiejąc się, Maciej Musiał, przekazując, że najbardziej obawia się Ewy Kasprzyk.

Roxie także najbardziej obawia się zawsze oceny Ewy Kasprzyk, jednak z zupełnie innego powodu. Młoda wokalistka stwierdziła, że aktorka jest zwykle tą osobą, która znajduje w najsłabszych wykonaniach coś dobrego. Jeśli więc krytykuje, to znaczy, że wykonanie danego tańca musiało być rzeczywiście okropne.

Ewa Kasprzyk w "Tańcu z gwiazdami"
Ewa Kasprzyk w "Tańcu z gwiazdami"© Licencjodawca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także