Wiemy, kto odpadł w 9. odcinku "Tańca z Gwiazdami"! Fani są rozgoryczeni: "Znowu program ustawiony"

Wiemy, kto odpadł w 9. odcinku "Tańca z Gwiazdami"! Fani są rozgoryczeni: "Znowu program ustawiony"

Kto odpadł w półfinale "Tańca z Gwiazdami"? (fot. KAPiF)
Kto odpadł w półfinale "Tańca z Gwiazdami"? (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
28.04.2024 22:17

Za nami półfinał 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". Wiemy już, kogo zobaczymy w finale tegorocznej odsłony tanecznego programu. Która z par straciła szansę na podium?

Tegoroczna, 14. edycja "Tańca z Gwiazdami" wchodzi w fazę ostateczną. Za nami półfinałowy odcinek, w którym zatańczyły cztery pary: Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Maciej Musiał i Daria Syta, a także Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Komu udało się przejść dalej, a kto musiał obejść się smakiem? Widzowie zdecydowali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kto odpadł w półfinale "Tańca z Gwiazdami"?

Po intensywnej walce i szczegółowych opiniach od wymagającego jury wiemy, kogo na pewnie nie zobaczymy podczas finałowego starcia tegorocznego "Tańca z Gwiazdami". Z programem pożegnać musieli się Maciej Musiał i Daria Syta. Ich taniec, choć chwalony przez jurorów, nie zdobył wystarczającej liczby zwolenników wśród widzów.

Internauci nie zareagowali pozytywnie na ten rozwój wydarzeń. W komentarzach na mediach społecznościowych dopatrzyć się można krytyki. Fani Musiała zarzucają głosującym, że to Anita Sokołowska powinna nie przejść dalej do finału.

"To żart? Maciej naprawdę się starał i prezentował się o wiele lepiej niż sztywna pani Anita", "Anita miała odpaść! Ale znowu program ustawiony", "Szkoda że nie ta wasza Anita, nie zasługuje by być w finale, co odcinek jej tańce są coraz gorsze" - czytamy.
Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Kogo zobaczymy w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Pary w 9. odcinku programu po raz kolejny pokazały, że w pełni zasłużyły na obecność w półfinale. Decyzją widzów do finału przechodzą następujące pary: Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk, Roksana Węgiel i Michał Kassin, a także Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Ostatni odcinek obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" zostanie wyemitowany na żywo już 5 maja. Emocje stają się coraz gęstsze!

W półfinale "Tańca z Gwiazdami" wystąpiły cztery pary (fot. KAPiF)
W półfinale "Tańca z Gwiazdami" wystąpiły cztery pary (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także