Widzowie "Tańca z Gwiazdami" stracili cierpliwość. Nie chcą Dagmary w finale: "koniec promowania tej osoby"

Widzowie "Tańca z Gwiazdami" stracili cierpliwość. Nie chcą Dagmary w finale: "koniec promowania tej osoby"

Widzowie nie chcą Dagmary Kaźmierskiej w "TzG" (fot. AKPA)
Widzowie nie chcą Dagmary Kaźmierskiej w "TzG" (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA
26.04.2024 11:23

Dagmara Kaźmierska jest na celowniku mediów. Oskarżana o niemoralne praktyki celebrytka miała powrócić w finale "Tańca z Gwiazdami". Widzowie zabrali jednak głos i zdają się jednogłośnie twierdzić, że Polsat powinien natychmiast zaprzestać promowania celebrytki z kryminalną przeszłością.

Artykuł Gońca na temat Dagmary Kaźmierskiej wzbudził powszechne oburzenie. Rozmówczyni portalu, ofiara praktyk znanej z "Królowych życia" celebrytki, zarzuciła jej nakłanianie do przemocy fizycznej i seksualnej względem pracownic domu publicznego. Kryminalna przeszłość Kaźmierskiej co prawda nie jest tajemnicą, tak poważnych oskarżeń jednak do tej pory nie było.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami"

Niedawno kontrowersyjna gwiazda wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" u boku Marcina Hakiela. Dzięki głosom oddanych widzów przechodziła do kolejnych etapów programu, nawet pomimo niskich not jury. W końcu jednak oficjalnie ogłosiła, że przez kontuzję musi zrezygnować z dalszego udziału, ku rozczarowaniu fanów.

Publiczność miała nadzieję na to, że Kaźmierskiej uda się powrócić specjalnie po to, aby dać ostatni taniec w finale. Po publikacji szokujących informacji z akt sądowych podejście widzów diametralnie się zmieniło.

Widzowie nie chcą Dagmary Kaźmierskiej w finale "TzG"

Pod nowymi postami Polsatu dotyczącymi "Tańca z Gwiazdami" zauważyć można coraz większą ilość nieprzychylnych komentarzy wycelowanych w Kaźmierską. Publika programu nie chce, aby stacja dalej promowała główną bohaterkę "Królowych życia" i nie zapraszała jej do tańca finałowego.

"Mam nadzieję, że Dagmary w finale nie zobaczymy. Koniec promowania tej osoby w mediach", "Kto nie chce widzieć Dagmary w finale?", "Od dawna wszyscy wiedzieli kim jest ta kobieta i co robiła. Ale nikt nie zwracał na to uwagi ile tylko się dało" - czytamy.

Tymczasem wciąż nie ma oficjalnego stanowiska stacji.

Dagmara Kaźmierska wystąpiła ostatnio w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska wystąpiła ostatnio w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także