Polsat nie ściąga programu Dagmary Kaźmierskiej? Ramówka stacji budzi domysły

Polsat nie ściąga programu Dagmary Kaźmierskiej? Ramówka stacji budzi domysły

Program Dagmary Kaźmierskiej ma zniknąć z Polsatu (fot. AKPA)
Program Dagmary Kaźmierskiej ma zniknąć z Polsatu (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA
26.04.2024 10:35, aktualizacja: 26.04.2024 10:53

Po zarzutach stawianych Dagmarze Kaźmierskiej jej program miałby zniknąć z Polsatu. "Dagmara szuka męża" nadal figuruje jednak w oficjalnej rozpisce na stronie stacji. Czyżby decyzja się opóźniała?

Afery wokół Dagmary Kaźmierskiej ciąg dalszy. Główna bohaterka programu "Królowe życia" znalazła się w ogniu krytyki po tym, gdy Goniec wyjawił mroczne szczegóły z przeszłości gwiazdy. Według zeznań jednej z jej ofiar, miała m.in. zlecać pobicia i gw*łt jako karę za ucieczkę z domu publicznego. Na ten moment nie ma jej oficjalnego stanowiska, Polsat miał już jednak podjąć pewne kroki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Program Dagmary Kaźmierskiej ściągany z anteny

Kaźmierska jest związana ze stacją przede wszystkim ze względu na swój głośny udział w "Tańcu z Gwiazdami". W międzyczasie na antenie Polsatu oglądać można było odcinki jej autorskiego programu, "Dagmara szuka męża". Poszukiwała w nim swojego idealnego kandydata na partnera.

Jak ustaliły Wirtualne Media, stacja chce zaprzestać dalszej emisji tego formatu. Zamiast niego w ramówce niemal natychmiast pojawiły się odcinki serialu "Gliniarze". Nie będzie można go już oglądać za pośrednictwem Polsat Box Go.

"Dagmara szuka męża" nadal na stronie Polsatu

Co ciekawe jednak, na stronie Polsatu nadal zobaczyć można widniejące odcinki "Dagmara szuka męża" w oficjalnej rozpisce programowej. Na ten moment nie można jednoznacznie stwierdzić, co jest tego powodem. Najprawdopodobniej już wkrótce stanie się jasne, czy program rzeczywiście zostanie na dobre wycofany.

Rozpiska na stronie Polsatu (Polsat)
Rozpiska na stronie Polsatu (Polsat)© Polsat
"Dagmara szuka męża" znika z Polsatu (fot. AKPA)
"Dagmara szuka męża" znika z Polsatu (fot. AKPA)© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także