Rafał Maserak o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami". Wbił jej szpilę przed kamerami?

Rafał Maserak o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami". Wbił jej szpilę przed kamerami?

23.04.2024 13:49

Rezygnacja Dagmary Kaźmierskiej z występu w ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wywołała spore poruszenie wśród internautów. Głos w tej sprawie zabrali również jurorzy, którzy rzadko kiedy mówili coś pozytywnego o tańcach celebrytki. "Czy brakuje? Tak, ale jak widać, na parkiecie był wyrównany poziom taneczny" - zaznaczył Rafał Maserak.

Ostatni, ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" był niezwykle emocjonujący. Uczestnicy zatańczyli po dwa tańce, w tym jeden z bliską im osobą. Na parkiecie zabrakło Dagmary Kaźmierskiej, która mimo awansu, musiała zrezygnować z udziału w programie z powodu kontuzji. Jej miejsce zajął Krzysztof Szczepaniak, który odpadł po raz drugi z rzędu. Głos w sprawie odejścia w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską zabrał Rafał Maserak.

Rafał Maserak o Dagmarze Kaźmierskiej. Brakuje jej w show?

Kiedy Kaźmierska występowała w tanecznym show rzadko kiedy słyszała pozytywne opinie z ust jurorów. W każdym z odcinków miała najmniej punktów od jury, ale mimo to, dzięki głosom fanów przechodziła do kolejnych odcinków. Teraz, w 8. odcinku po raz pierwszy jej zabrakło. Jak jej brak ocenił Rafał Maserak? Według niego brak Dagmary oznacza mniejsze zainteresowanie mediów.

Czy brakuje? Tak, ale jak widać, na parkiecie był wyrównany poziom taneczny i już teraz jest on na naprawdę wysokim pułapie. Na pewno tego zainteresowania mediów będzie brakowało - zaznaczył Maserak.

Rafał Maserak wbił szpilę Kaźmierskiej podczas ostatniego odcinka? "Nie chodziło mi o Dagmarę"

Choć w ćwierćfinałowym odcinku zabrakło Kaźmierskiej, to prowadzący czy jurorzy kilkukrotnie nawiązywali do jej osoby podczas niedzielnego programu. Szpilę wbiła jej między innymi Iwona Pavlović, która przy tańcu Krzysztofa Szczepaniaka z partnerką życiową skomentowała, że niektórzy w tydzień nie potrafili nauczyć się choreografii, którą Krzysztof i Aleksandra ogarnęli w dwa dni. W podobnym tonie po tańcu Macieja Musiała z mamą wypowiedział się Rafał Maserak, który powiedział, że były uczestniczki tańczące bez obcasów, co również widownia przyjęła jako przytyk w stronę Kaźmierskiej. Juror rozwiewa jednak wątpliwości, tłumacząc, że nie chodziło mu konkretnie o nią.

Nie chodziło mi o Dagmarę. Wiele było takich osób, które tańczyły bez obcasów. Ogólnie tak powiedziałem. Nieraz doświadczyliśmy takiej sytuacji, że nawet i zawodowcy tańczyli bez obcasów - dodał tancerz.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także