Caroline Derpieński ostro reaguje na aferę z Dagmarą Kaźmierską. "Niedobrze mi"

Caroline Derpieński komentuje sytuację z Dagmarą Kaźmierską
Caroline Derpieński komentuje sytuację z Dagmarą Kaźmierską
Źródło zdjęć: © AKPA

26.04.2024 10:57

Ostatnie szczegóły na temat mrocznej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej wzbudziły ogromne kontrowersje. Głos w tej sprawie zabrała między innymi Caroline Derpieński. "Jak można zatrudniać do telewizji takie osoby?" - grzmi celebrytka.

Dagmara Kaźmierska w ostatnich latach stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Z powodzeniem występowała w "Królowych życia", a następnie przeszła do Polsatu, gdzie otrzymała swój program "Dagmara szuka męża" oraz wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", z którego wyeliminowała ją dopiero kontuzja. I choć znana była jej przeszłość, to ostatnie doniesienia serwisu Goniec.pl mrożą krew w żyłach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Straszna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Ostatnie dni z pewnością nie są najlepsze dla Dagmary Kaźmierskiej. Gdy myślała, że rozliczyła się z przeszłością i może żyć na nowo, w blasku fleszy, Goniec.pl rozpoczął swoje śledztwo, docierając do zeznań jednej z ofiar królowej życia. Marysia, która zeznawała w sprawie przeciwko Kaźmierskiej, zdradziła mnóstwo szczegółów z tego, jak była traktowana, a także jak zachowywała się celebrytka wobec swoich "podwładnych" w agencji towarzyskiej. Od samego czytania włos jeży się na głowie, bowiem mowa tam o porwaniu, przetrzymywaniu, narkotykach czy gw**tach.

Caroline Derpieński komentuje doniesienia na temat Kaźmierskiej. "Są jakieś granice moralności"

Szczegóły ujawnione przez wspomniany portal szokują cały kraj. Na ten temat wypowiedziało się już mnóstwo osób z show-biznesu, a sprawę postanowiła również skomentować Caroline Derpienski. Celebrytka, której często wypomina się oszustwo, w ostrych słowach wypowiedziała się na temat promowania Kaźmierskiej i całego zajścia. Według niej granice moralności zostały przekroczone i nie można promować takich osób w telewizji.

Ze mnie się śmiano, że robi się gwiazdę z pustej dziewczyny, a tutaj robi się gwiazdę proszę bardzo z kogo. Niedobrze mi jak przeczytałam ten artykuł, totalnie nie wiedziałam o tym. Masakra! Sa jakieś granice moralności a tutaj zostały przekroczone. Jestem za bardzo wysoko wrażliwa osoba żeby czytać takie artykuły. Jak można zatrudniać do telewizji takie osoby - napisała Derpieński.
Caroline Derpieński ostro o aferze z Kaźmierską
Caroline Derpieński ostro o aferze z Kaźmierską© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także