Roxie Węgiel pod kroplówką. Wszystko przez półfinał "Tańca z gwiazdami"

Roxie Węgiel pod kroplówką. Wszystko przez półfinał "Tańca z gwiazdami"

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
Źródło zdjęć: © Instagram.com
24.04.2024 08:58

Roxie Węgiel świetnie radzi sobie w obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". Wokalistka idzie jak burza i przed nią już półfinałowy odcinek programu. Gwiazda daje z siebie sto procent na treningach, dlatego właśnie wrzuciła zdjęcie, na którym jest podłączona do kroplówki.

Roxie Węgiel stara się jak najlepiej wykorzystać szansę, którą dostała od Telewizji Polsat. Jej popularność z pewnością poszybowała z chwilą, kiedy zaczęła udowadniać, że trudno dorównać jej na parkiecie. Jednak to ma też swoją cenę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roxie Węgiel to zapracowana gwiazda

Roxie zdobywa popularność, odkąd wygrała "The Voice Kids", a następnie Eurowizję Junior. Od tamtej pory nagrywa nowe płyty i intensywnie koncertuje. Młoda gwiazda otrzymała też propozycję zatańczenia w "Tańcu z gwiazdami" i okazuje się, że ma ogromne szanse na to, żeby wygrać Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych nagrody głównej.

W każdym odcinku Roxie Węgiel przekracza kolejne granice, dając z siebie wszystko. Jej taniec współczesny został okrzyknięty najlepszym tańcem edycji. Jurorzy także nie szczędzą jej pochwał, wystawiając kolejne dziesiątki w ocenach.

Roxie Węgiel pod kroplówką

Roxie Węgiel wrzuciła do sieci czarno-białe zdjęcie, na którym widać ją, podpiętą do kroplówki. Trzeba przyznać, że można być zaniepokojonym, widząc taką fotografię. Gwiazda jednak uspokoiła od razu fanów.

Moment na regenerację przed półfinałem "Tańca z gwiazdami". Trzymajcie kciuki - napisała.

Treningi do "Tańca z gwiazdami" okazują się bardzo wyczerpujące, Roxie Węgiel zamówiła zatem regeneracyjną kroplówkę, by wzmocnić organizm i w półfinale dać z siebie wszystko, by zachwycić nie tylko jurorów, ale także widzów, którzy głosują. Trzymamy kciuki, by to poświęcenie się opłaciło.

Roxie Węgiel pod kroplówką
Roxie Węgiel pod kroplówką© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także