Conrado Moreno zniknął z mediów? Gwiazdor "Europa da się lubić" zdradził, czym się teraz zajmuje

Conrado Moreno zniknął z mediów? Gwiazdor "Europa da się lubić" zdradził, czym się teraz zajmuje

Co dziś robi Conrado Moreno?
Co dziś robi Conrado Moreno?
Źródło zdjęć: © AKPA
13.04.2024 12:16

Conrado Moreno przez lata występowała w popularnych programach na antenie TVP. A co dzieje się z nim aktualnie dzieje? Gwiazdor o polsko-hiszpańskim pochodzeniu zabrał głos w social mediach.

Conrado Moreno urodził się w Hiszpanii. Ma częściowo polskie korzenie i jako 12-letni chłopiec przyjechał z rodzicami do kraju. Sławę przyniósł mu udział w talk-show "Europa da się lubić". Poza tym mogliśmy oglądać go w kilku innych formatach. Na przestrzeni ostatnich lat Moreno zaczął rzadziej pojawiać się na czołówkach gazet i portalach internetowych. Co się z nim dzieje? Główny zainteresowany zabrał głos.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conrado Moreno nie zniknął z sieci

Conrado zamieścił na Instagramie krótki wpis, w którym zaprzeczył pojawiającym się w sieci informacjom, jakoby miał zniknąć z mediów. Prezenter już na wstępie podkreślił, że nie liczą się dla niego zasięgi i poklask ze strony szerokiej publiki.

Wciąż są ludzie, którzy nie żyją ani dla poklasku, ani dla uwagi, ani dla liczby wyświetleń, ani dla popularności. Ludzie skoncentrowani na swojej pracy, pasji. Być może często nie są tak zauważalni, tak popularni, tak rozchwytywani, bo nie potrafią czasami odnaleźć się w czasach gdzie wszystko musi zostać zarejestrowane, zapakowane w rolkę, wrzucone do sieci – rozpoczął swój wpis gwiazdor.

Co dziś robi i jak wygląda Conrado Moreno?

Dodał, że niezmiennie spełnia się jako konferansjer oraz prezenter. Widownia może oglądać go na scenach, w studiach telewizyjnych oraz słuchać w radiu.

Nie zniknąłem z mediów ani przestrzeni publicznej, jednak bardziej świadomie podejmuję decyzję o tym, gdzie chcę być i na jaki temat wypowiadać. Dziękuję Wszystkim tym, którzy mi ufają, tym którzy wracają – podsumował Conrado Moreno.

Aktualne zdjęcie uczestnika "Europa da się lubić" zobaczycie poniżej.

Jak dziś wygląda Conrado Moreno?
Jak dziś wygląda Conrado Moreno?© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także