Córka Ewy Błaszczyk trafiła do szpitala. Aktorka ujawnia, jaki jest stan Oli

Córka Ewy Błaszczyk trafiła do szpitala. Aktorka ujawnia, jaki jest stan Oli

Ewa Błaszczyk ujawnia, w jakim stanie jest jej córka
Ewa Błaszczyk ujawnia, w jakim stanie jest jej córka
Źródło zdjęć: © KAPiF, screen: TVP

Ewa Błaszczyk gościła dziś w studio "Pytania na śniadanie". W rozmowie z prowadzącymi opowiedziała o tym, jak czuje się Ola, która 24 lata temu zapadła w śpiączkę.

Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę po tym, jak zakrztusiła się tabletką. Jej mama od tego czasu wciąż szuka pomocy w przywróceniu córki do zdrowia. Aktorka w dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" opowiedziała o tym, że jej córka musiała trafić do szpitala. Jaki jest jej stan?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wstrząsająca historia Dominiki w "Pytaniu na śniadanie"

Dziś w "Pytaniu na śniadanie" wyemitowano reportaż o Dominice, która zapadła w śpiączkę. Najpierw pojawiła się depresja spowodowana przez hejt ze strony rówieśników. Później próbowała targnąć się na swoje życie. Dziewczynka spędziła w Klinice Budzik 15 miesięcy. Trudna rehabilitacja przyniosła skutki i pomogła w wybudzeniu Dominiki. 

Córka Ewy Błaszczyk zachorowała

Ola Janczarska, która 24 lata temu także zapadła w śpiączkę nie miała tyle szczęścia, co Dominika. Do tej pory się nie wybudziła, a do tego zachorowała. Ewa Błaszczyk opowiedziała o szczegółach Klaudii Carlos i Robertowi El Gendy na antenie TVP.

Miała takie załamanie oddechowe, ponieważ ma zdeformowane płuca, bo ma kręgosłup w takim stelażu i na jedno płuco jest stały ucisk. To, co jest dla nas katarem, czy banalnym przeziębieniem, ona od razu ma z tego zapalenie płuc.

Konieczna była hospitalizacja.

W tej chwili ma już bardzo dobrą saturację, pilnujemy tego. Trzeba się starać, chuchać i dmuchać.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także