Cugowski gorzko o "Twoja twarz brzmi znajomo". Dlaczego odszedł? "Nigdy więcej"

Cugowski gorzko o "Twoja twarz brzmi znajomo". Dlaczego odszedł? "Nigdy więcej"

Krzysztof Cugowski
Krzysztof Cugowski
Źródło zdjęć: © KAPIF
17.03.2024 17:57

Krzysztof Cugowski tylko przez jeden sezon był jurorem w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odszedł, bo ponoć nie miał czasu na branie udziału w nagraniach. Teraz wokalista gorzko podsumował to, co się działo w związku z jego odejściem.

W 15 edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpił najmłodszy syn muzyka, Chris. W kolejnej, 16. edycji, w programie mogliśmy podziwiać Krzysztofa Cugowskiego, wokalistę legendarnej grupy Budka Suflera. Fani muzyka mogli poczuć się zawiedzeni, gdy nie zobaczyli go w kolejnym sezonie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Cugowski odszedł z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Obecnością wokalisty w programie widzowie mogli się cieszyć tylko przez jeden sezon. Później zastąpił go Robert Janowski, który stwierdził, że Cugowski nie miał czasu, by brać udziału w nagraniach.

Tymczasem Krzysztof Cugowski zdradził, jak wyglądały kulisy jego pożegnania z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Muzyk nie szczędził gorzkich słów pod adresem produkcji.

Kiedyś byłem trenerem w "Bitwie na głosy". Zobaczyłem wtedy, jak wyglądają kulisy takich programów i obiecałem sobie, że nigdy więcej w czymś takim nie wystąpię. Gdy Nina zaczęła namawiać mnie na bycie jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo", pomyślałem, że to rola, w której jeszcze nie byłem. Postanowiłem więc się w niej sprawdzić. Ale szybko zrozumiałem, że to nie dla mnie - powiedział gwiazdor w rozmowie z Plejadą.

Krzysztof Cugowski przerywa milczenie

Okazuje się, że to nie brak czasu spowodował, że Krzysztof Cugowski rozstał się z muzycznym show. Twórcy programu i on mieli inne wizje co do tego, co powinno pojawiać się w kolejnych odcinkach.

Okazało się, że tam w ogóle nie chodzi o mówienie prawdy czy merytoryczne komentarze, tylko o robienie show. Nie było miejsca na rzetelne oceny występów. Nie to było istotne. W związku z tym po jednym sezonie podziękowaliśmy sobie. Więcej już nigdy nie dam się namówić. Nie nadaję się do tego.

Raczej nie możemy liczyć na to, że Cugowski jeszcze kiedyś pojawi się w programie jako juror.

Krzysztof Cugowski
Krzysztof Cugowski © KAPIF | � by KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także