Członkowie kabaretu OT.TO mieli wystąpić w TVP3 Łódź, ale wstrzymano emisję (WIDEO)

Członkowie kabaretu OT.TO mieli wystąpić w TVP3 Łódź, ale wstrzymano emisję (WIDEO)

Kabaret OT.TO miał wystąpić w TVP3 Łódź, ale wstrzymano emisję
Kabaret OT.TO miał wystąpić w TVP3 Łódź, ale wstrzymano emisję
Źródło zdjęć: © TikTok
Merlot
21.12.2023 12:00

Członkowie kabaretu OT.TO mieli wystąpić w środę w TVP3 Łódź i zaśpiewać widzom swoje świąteczne piosenki. Ze względu na wstrzymanie emisji panowie postanowili zwrócić się do fanów i nagrać specjalny filmik.

W środę doszło do wstrzymania emisji kanałów TVP Info, TVP1 oraz lokalnych stacji nadających na tym samym paśmie. Tego samego dnia członkowie kabaretu OT.TO przybyli do studia TVP3 Łódź, aby zaprezentować swoje dwie nowe piosenki świąteczne.

Tym razem Wiesław Tupaczewski oraz Andrzej Tomanek wyjątkowo pojawili się w starym składzie razem z Ryszardem Makowskim, który wrócił do formacji po ponad dwóch dekadach absencji. Satyryk zyskał rozpoznawalność za sprawą prowadzenia programu "Studio YAYO", nie stronił także od występów w TVP.

Członkowie kabaretu OT.TO mieli wystąpić w TVP3 Łódź, ale wstrzymano emisję

Z powodu wstrzymania emisji panowie postanowili nagrać specjalny filmik, w którym bezpośrednio zwrócili się do fanów. Satyrycy wyjaśnili sytuację, w jakiej się znaleźli.

Proszę państwa, jesteśmy w Telewizji Łódź. Za chwilę mamy nagrywać dwie piosenki świąteczne, ale program przestał być emitowany i nie wiemy, czy to, co zaśpiewamy, to państwo jeszcze usłyszycie - powiedział Makowski, po czym panowie obrócili wszystko w żart i zaczęli "śpiewać".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Reakcje internautów było bardzo podzielone

Reakcje internautów były bardzo podzielone. Niektórzy ubolewali nad niezrealizowanym występem kabaretu i podważali słuszność zachodzących w TVP zmian. Z kolei inni nie szczędzili słów krytyki wobec programu satyryków i cieszyli się "nową odsłoną" Telewizji Polskiej.

Śpiewajcie tutaj, chłopaki. To lepsze medium; Ryszardzie! Tęskniłem!; Nie wiem, osobiście bardzo boję się tych zmian w TVP. Bóg jeden wie, co będzie dalej...; Bez waszych piosenek też damy radę; Czas na dobrą zmianę; Otto zeszło na psy. Tak samo jak Pietrzak; Dobrze, że nic nie nagracie - czytamy w komentarzach.

Kabaret OT.TO
Kabaret OT.TO© TikTok
Kabaret OT.TO
Kabaret OT.TO© AKPA
Kabaret OT.TO
Kabaret OT.TO© AKPA
Kabaret OT.TO
Kabaret OT.TO© AKPA
Kabaret OT.TO
Kabaret OT.TO© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także