Dagmara Kaźmierska na klęczkach modliła się na Jasnej Górze. Wszystko nagrano i wyemitowano w telewizji

Dagmara Kaźmierska była w sanktuarium
Dagmara Kaźmierska była w sanktuarium
Źródło zdjęć: © AKPA

02.05.2024 12:37

Dagmara Kaźmierska jako bohaterka programu "Królowe życia" pojechała na Jasną Górę. Relację z tego wydarzenia pokazano w telewizji. Jak się okazuje, to niejedyna taka podróż w wydaniu celebrytki.

Dagmara Kaźmierska stała się bohaterką kolejnego skandalu. Portal Goniec.pl opublikował fragmenty zeznań byłych pracownic jej agencji towarzyskiej, które oskarżyły ją o brutalne traktowanie, w tym bicie, poniżanie i odmowę prawa do odejścia z pracy. Dla wielu komentatorów to już absolutny koniec kariery "królowej życia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska pielgrzymowała na kolanach

Jednocześnie TVN i Polsat usunęły ze swojej oferty programy z udziałem Kaźmierskiej. Ich fragmenty wciąż są jednak dostępne w mediach społecznościowe. Niektóre są całkiem niecodzienne, jak np. ten, na którym widać Dagmarę podczas pielgrzymki na Jasnej Górze, gdzie m.in. przemieszczała się na klęczkach i modliła.

Dagmara Kaźmierska modliła się na Jasnej Górze
Dagmara Kaźmierska modliła się na Jasnej Górze© Zrzut ekranu z Facebooka

Co ciekawe, jakiś czas później Kaźmierska odwiedziła też inne sanktuarium. Pojechała do Santiago de Compostela w hiszpańskich Górach Kantabryjskich.

Dagmara Kaźmierska wydała oświadczenie ws. oskarżeń

Przez pierwsze kilka dni od wybuchu afery Dagmara milczała. Dopiero pod koniec kwietnia wydała krótkie oświadczenie, w którym zasugerowała, że oskarżenia pojawiające się w przestrzeni publicznej, mogą nie być prawdziwe.

Jestem tylko człowiekiem, potrzebowałam się zmierzyć z tym, co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w mediach jako "królowa", a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić – napisała, czym znów zwróciła na siebie uwagę mediów.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także