Uśmiechnięta Kaźmierska na wakacjach żartuje ze swojej sytuacji: "Chyba muszę zmienić profesję"

Uśmiechnięta Kaźmierska na wakacjach żartuje ze swojej sytuacji: "Chyba muszę zmienić profesję"

Dagmara Kaźmierska z Conanem spędza radosne chwile w Egipcie
Dagmara Kaźmierska z Conanem spędza radosne chwile w Egipcie
Źródło zdjęć: © YouTube
01.05.2024 20:19

Choć w sprawie przeszłości Dagmary Kaźmierskiej co chwilę wychodzą nowe fakty, celebrytka zdaje się nie przejmować sytuacją. Obecnie przebywa z synem w Egipcie, korzystając z uroków tego państwa. Nagrali wspólnego vloga, w którym z uśmiechem na twarzy jeżdżą wśród bajkowych scenerii.

Ostatnie tygodnie rzuciły nowe światło na przeszłość Kaźmierskiej. Redakcja Goniec.pl postanowiła przeprowadzić śledztwo, które doprowadziło ich do akt sprawy "królowej życia". Wynika z nich jak celebrytka traktowała swoje pracownice, używając zarówno przemocy fizycznej, jak i psychicznej. Doniesienia zszokowały całą opinię publiczną, a programy z udziałem Kaźmierskiej zostały zdjęte z anteny i serwisów streamingowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska w końcu zabrała głos w sprawie. "Świat nie zawsze jest taki jak nam go przedstawiają…"

Na Kaźmierską spadła ogromna fala krytyki i to zarówno ze strony mediów, internautów, jak i osób z show-biznesu. Na jej temat wypowiedziała się między innymi Caroline Derpienski, Edyta Pazura, Urszula Dębska czy Karolina Korwin-Piotrowska. Całe zamieszanie dopiero po kilku dniach postanowiła skomentować główna zainteresowana. Opublikowała obszerny post, w którym tłumaczy, że jak nabierze nieco więcej sił, to wyda szerszy komentarz i rzucić nowe światło na całą sprawę.

Kochani nie jestem w stanie opisać czy opowiedzieć Wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo. Dziękuję za Wasze wsparcie i wiarę we mnie. I pamiętajcie: Świat nie zawsze jest taki jak nam go przedstawiają… - napisała na social mediach Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska nagrywa vloga z Conanem. Uśmiechnięta żartuje z całej sprawy

W trakcie afery, Kaźmierska wraz z synem postanowiła wyjechać do Egiptu, w którym bywa bardzo często. Celebrytka ma tam bowiem swój dom i czuje się tam niezwykle dobrze. W ostatnich dniach zaskakiwała opinię publiczną swoimi komentarzami czy porównywaniem się do Tomasza Komendy. Teraz, jak gdyby nic się nie stało, w bardzo dobrym humorze pokazywała swoje ulubione miejsca w Egipcie. Pozwoliła sobie nawet na kontrowersyjny żart, którym nawiązała do swojej obecnej sytuacji w kraju.

Conanciu, tak Ci chciałam tylko powiedzieć, że nie wiadomo czy mamusia nie zmieni profesji, bo jak narazie moja kariera telewizyjna w Polsce utknęła w martwym punkcie, więc nie wiadomo czy nie zajmę się wycieczkami w Egipcie - mówi wyraźnie rozbawiona Kaźmierska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

SAHL HASHEESH

Rozbawiona Kaźmierska nie przejmuje się sprawą, spędzając czas w Egipcie
Rozbawiona Kaźmierska nie przejmuje się sprawą, spędzając czas w Egipcie© YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także