Dagmara Kaźmierska ostro skrytykowana przez Ewę Kasprzyk. Conan stanął w obronie mamy

Dagmara Kaźmierska ostro skrytykowana przez Ewę Kasprzyk. Conan stanął w obronie mamy

25.03.2024 01:59, aktualizacja: 25.03.2024 14:00

Podczas ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami", Dagmara Kaźmierska musiała zmierzyć się z niepochlebnymi ocenami jury. Według Ewy Kasprzyk zatańczyła ona wulgarnie. Na odpowiedź królowej życia nie trzeba było długo czekać, a jej syn także nie zamierzał gryźć się w język.

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" był niezwykle emocjonujący. Szczególnie że z programem miały pożegnać się dwie pary. W czołówce standardowo już znalazła się Roxie, Anita Sokołowska i Krzysztof Szczepaniak, którzy uzyskali po 39 punktów. Również bez zaskoczeń było na dnie rankingu, ostatnie bowiem miejsce przypadło Dagmarze Kaźmierskiej. Ta została bardzo surowo oceniona.

Ewa Kasprzyk ostro o występie Dagmary Kaźmierskiej. "Z powodzeniem mogłabyś mieć tu rurę"

Dagmara Kaźmierska od początku musi przyjmować krytyczne komentarze od jury, którzy nisko ocenili każdy dotychczasowy występ gwiazdy. Oczywiście, musiała się tego spodziewać, ma bowiem duże ograniczenia po przebytym kilka lat temu wypadku. Po ostatniej, ognistej rumbie mocno oberwało się królowej życia. Według Ewy Kasprzyk był to bardzo wulgarny występ i brakowało tam jedynie rury. Co o tych słowach sądzi sama zainteresowana?

Nie wiem. Ciężko mi powiedzieć. Ja nie uważam, że tak było. Dla Ewuni było, więc trzeba się z tym zgodzić - odpowiedziała Kaźmierska.

Najbliżsi ocenili występ Dagmary w "Tańcu z Gwiazdami". "Nie wiem, dlaczego byli tacy szorstcy"

Standardowo już podczas niedzielnego "Tańca z Gwiazdami" na widowni zasiadł Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej, który wspiera matkę od samego początku. Na planie czwartego odcinka pojawił się również Jacek, przyjaciel królowej życia. Jak jej najbliżsi oceniają taneczne popisy Kaźmierskiej?

Nie wiem dlaczego byli tacy szorstcy. Jak dla mnie zatańczyła bardzo ładnie. Była delikatność, chodziła jak zawodowiec. (...) Mi się zdaje, że wygra. Na pewno znajdzie się w finale. Dagmara była najlepszą tancerką u nas w Kłodzku. Teraz troszkę ograniczają ją problemy z nogami, ale tylko trochę - zaznaczył Jacek.

Nieco bardziej krytyczny był Conan, który po raz kolejny uważa, że noty jurorów są po prostu za niskie. Według niego widać progres w występach jego matki i cieszy się, że pomimo przebytej kontuzji tak dobrze radzi sobie na parkiecie.

Jak dla mnie każdy występ jest coraz piękniejszy. Natomiast noty, to w ogóle odwrotna sprawa. Na mamie nigdy jakakolwiek ocenia nie robiła wrażenia. Ale te noty są naprawdę surowe w stosunku do naszej rodziny. Tu każdy zapomina, że moja mama ma strasznie wielki problem z nogam. Jak na to, co się z nimi dzieje, to ten taniec jest mega - zakończył Conan.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także