"Wulgarna, mogłaś mieć tu rurę". Jurorzy "Tańca z gwiazdami" nie oszczędzili Dagmary Kaźmierskiej

"Wulgarna, mogłaś mieć tu rurę". Jurorzy "Tańca z gwiazdami" nie oszczędzili Dagmary Kaźmierskiej

Jak Dagmara Kaźmierska poradziła sobie w nowym odcinku TzG?
Jak Dagmara Kaźmierska poradziła sobie w nowym odcinku TzG?
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
24.03.2024 21:36

Jeszcze przed premierą "Tańca z gwiazdami" głośno było o tym, że w nowej edycji programu pojawi się Dagmara Kaźmierska, znana z reality-show "Królowe życia". W 4. odcinku kontrowersyjna celebrytka i Marcin Hakiel musieli mierzyć się z ostrą krytyką jurorów. Było aż tak źle?

Dagmara Kaźmierska jest jedną z gwiazd, które chcą wytańczyć sobie drogę do Kryształowej Kuli i stu tysięcy złotych w programie "Taniec z gwiazdami". Przed premierą najnowszego odcinka (24 marca 2024 roku) zdradziła nawet, że ta niedziela może być dla niej tą ostatnią w tanecznym show. Wszystko przez to, że w tym odcinku były podwójne szanse na odpadnięcie z formatu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co dalej z Dagmarą Kaźmierską w "Tańcu z gwiazdami"?

Nie mniej, Królowa życia zdążyła już podbić serca niektórych osób pracujących przy programie. Jeszcze przed premierą najnowszego odcinka Iwona Pavlović zdradziła w rozmowie z Karoliną Motylewską z Jastrząb Post, że ma nadzieję, iż Kaźmierska zostanie w "TzG" dłużej:

Mam taką nadzieję, bo ona wprowadza w nasz program taki żart, śmiech, luz, otwartość. Ja też jestem osobą dosyć otwartą, nie mówię, że wprost mówię wszystko, bo czasami nie można wszystkiego powiedzieć, natomiast lubię taką bezpośredniość i ona taka jest.

Dodała też wprost, jak ocenia jakość tańca Kaźmierskiej:

Tańczy słabo, ale uwaga - ja rozmawiałam na ten temat z Dagmarą, ona mi pokazała swoje nogi i wiem. Jako kobieta, jako człowiek, bardzo jej współczuję, bo ma problem z tymi nogami, ale jako sędzia nie mogę też patrzeć na to, że ma je chore.

Niestety, już po pierwszym tańcu Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel musieli wysłuchać ostrych słów krytyki.

Dagmara Kaźmierska w ogniu krytyki jurorów "Tańca z gwiazdami"

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska chcieli zaprezentować na parkiecie "Tańca z gwiazdami" ognistą rumbę. Niestety, zdaniem jurorów "królowa życia" zaprezentowała mizerny poziom techniczny, a rumba nie była ognista, ale wulgarna.

Moje buty płaczą, twoje buty płaczą, bo to i tak nie była rumba - stwierdziła Iwona Pavlović.
Wydawało mi się, że mogłabyś z powodzeniem mieć tu rurę. Ta rumba nie była zmysłowa, ona była wulgarna - oceniłą Ewa Kasprzyk.

Choć para otrzymała za swój taniec zaledwie 20 punktów, Kaźmierska wydawała się niezbyt przejęta ostrymi ocenami.

Kaźmierska i Hakiel musieli mierzyć się z krytyką jurorów
Kaźmierska i Hakiel musieli mierzyć się z krytyką jurorów© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także