Widzowie twierdzą, że jest kolejny romans w "Tańcu z gwiazdami". Para odpowiada: "to musiałby być czworokąt"

Widzowie twierdzą, że jest kolejny romans w "Tańcu z gwiazdami". Para odpowiada: "to musiałby być czworokąt"

Kamil Baleja i Magda Perlińska są łączeni romansem przez widzów
Kamil Baleja i Magda Perlińska są łączeni romansem przez widzów
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
24.03.2024 22:12

Kamil Baleja i Magdalena Perlińska są jedną z par nowej edycji "Tańca z gwiazdami", o których w sieci jest po każdym odcinku głośno. Widzowie dopatrują się w duecie płomiennego romansu, a co o tym sądzą sami zainteresowani?

Ruszył już 14. sezon "Tańca z gwiazdami", który przykuwa mocne emocje widzów. Nie tylko biorą w nich udział bardzo popularne postaci pokroju Roksany Węgiel i Dagmary Kaźmierskiej, ale fani doszukują się również romansów. Pod tym względem ich największymi faworytami są dziennikarz Kamil Baleja i tancerka/modelka Magdalena Perlińska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Taniec z gwiazdami: Baleja i Perlińska odpowiadają na plotki o romansie

Ostatnio za pośrednictwem Instagrama Radia Zet dziennikarz i tancerka poprosili o wsparcie w nadchodzącym odcinku show. Baleja i Perlińska przed nagraniami do niedzielnego odcinka programu znaleźli też chwilę, aby odnieść się do komentarzy, które "oskarżają" ich o romans. Jak duet zareagował na te wiadomości?

W materiale opublikowanym na Instagramie jeden z komentujących napisał, że nie wierzy w miłość, jeśli Baleja i Perlińska nie będą razem. Dodał jednak "alternatywę" dla żony dziennikarza, żartując "jeżeli to nie będzie trójkąt, nie wierzę w miłość". Perlińska szybko zripostowała:

To musiałby być czworokąt, ponieważ mój Kubuś musiałby w nim również uczestniczyć.

Wcześniej w rozmowie z Pomponikiem tancerka wyjaśniła, że znakomicie dogaduje się z żoną dziennikarza:

Stworzyliśmy fantastyczny trójkącik i ten trójkącik się wszystkim podoba, więc nie wiem, czy w następnym sezonie nie powinnam stworzyć damskiej pary z Anią!

"To musiałby być czworokąt" - gwiazdy żartują z romansu

Wszelkie plotki szybko rozwiała również żona Kamila Balei, Anna. Małżeństwo w trakcie rozmowy z Pomponikiem wyjaśniło, że bardzo polubiło się z Magdą, a sama Anna Baleja bardzo docenia ich występy i trzyma kciuki za wygraną duetu:

Pięknie wyglądają, świetnie tańczą, każdy może pisać, co chce, w ogóle się tym nie przejmuję, wszystko jest super! Lubimy się z Magdą.

Po chwili Anna odwróciła się do męża i sama zapytała go, czy będzie z tego romans. Baleja jasno uciął spekulacje, dodając żartobliwie:

Żadnego romansu nie będzie, nie ma mowy! Ludzie, nie powinienem tego mówić, ale żona docenia nowe ruchy bioder!

Nowe odcinki "Tańca z gwiazdami" debiutują w niedziele o 20:00 na antenie Polsatu.

Kamil Baleja i Magdalena Perlińska w "Tańcu z gwiazdami"
Kamil Baleja i Magdalena Perlińska w "Tańcu z gwiazdami"© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także