Dagmara Kaźmierska boi się, że odpadnie z "Tańca z gwiazdami". Wszystko przez nowe zasady

Dagmara Kaźmierska boi się, że odpadnie z "Tańca z gwiazdami". Wszystko przez nowe zasady

Dagmara Kaźmierska obawia się kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami"?
Dagmara Kaźmierska obawia się kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
21.03.2024 19:04, aktualizacja: 22.03.2024 09:27

Dagmara Kaźmierska jest jedną z gwiazd, które chcą wytańczyć sobie drogę do Kryształowej Kuli i stu tysięcy złotych w programie "Taniec z gwiazdami". Królowa życia obawia się jednak, że następna niedziela może być dla niej tą ostatnią w tanecznym show. Okazuje się, że w najbliższym odcinku ma dwa razy większe szanse na to, by odpaść z formatu!

Dagmara Kaźmierska, choć otrzymuje dość niskie noty od sędziów, nie przejmuje się tym aż tak bardzo. Dla niej liczy się zabawa i to, że pokonuje własne ograniczenia. Kilka lat temu celebrytka przeżyła poważny wypadek samochodowy, po którym nie wiadomo było, czy stanie na nogi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska zatańczyła ogniste tango

W ostatnim odcinku programu "Taniec z gwiazdami" królowały przeboje szwedzkiego zespołu ABBA. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zatańczyli ogniste tango do piosenki "Money, money, money".

Niestety, jury nie było dla nich łaskawe. Taniec Marcina i Dagmary oceniono jedynie na 21 punktów, co sprawiło, że nadal pozostają na samym dole tabeli wyników po trzech odcinkach. Jedynie głosy widzów sprawiły, że ta para przeszła do kolejnego etapu i w najbliższą niedzielę zaprezentuje nam kolejny taniec. A co będzie potem?

Tu nie jest nikt pewien, czy dostanie się do kolejnego odcinka. W każdym z nas jest troszkę obawa, że odpadniemy - wyznała królowa życia w rozmowie z "Faktem".

Tego boi się Dagmara Kaźmierska?

W najbliższą niedzielę gwiazdy będą miały dwa razy większe szanse na powrót do domu, gdyż nie jedna, a dwie pary będą musiały pożegnać się z programem.

Dagmara Kaźmierska wcale nie chce żegnać się z programem, jednak podchodzi do tego ze sporym dystansem.

Ja akurat płakać nie będę. Pojadę do domu, będę tam szczęśliwa, bo Warszawa jednak nie jest miastem dla mnie. Ale tak jak widzimy, to nie jest fajne odpadać - powiedziała.

Dagmara przyznała, że ostatni tydzień mocno dał jej w kość. Pomyliła kroki w tangu, bo, jak stwierdziła, zabrakło jej kilku godzin treningu, by doszlifować do perfekcji swój występ. Jednak ograniczenia fizyczne zrobiły swoje. Jesteśmy ciekawi, jak zaprezentuje się królowa życia w najbliższym odcinku.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel odpadną w następnym odcinku?
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel odpadną w następnym odcinku?© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także