Conan Kaźmierski broni występów Dagmary w "Tańcu z Gwiazdami". Wiemy, co sądzi o ocenach jury

Conan Kaźmierski broni występów Dagmary w "Tańcu z Gwiazdami". Wiemy, co sądzi o ocenach jury

Conan Kaźmierski wypowiedział się o jurorach "Tańca z Gwiazdami"
Conan Kaźmierski wypowiedział się o jurorach "Tańca z Gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA
20.03.2024 14:03

Dagmara Kaźmierska jest ulubienicą fanów "Tańca z Gwiazdami". Co innego o jej występach sądzą jurorzy, którzy konsekwentnie dają jej najniższe noty. Jak ocenia punktację sędziów Conan? "Znowu najgorsze noty..." - zaznacza syn tańczącej gwiazdy.

Od początku pewne było to, że Dagmara Kaźmierska może mieć problemy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". W końcu kilka lat temu brała udział w bardzo poważnym wypadku, po którym nie było wiadomo czy w ogóle będzie mogła chodzić. Mimo to udział w tanecznym show sprawia jej dużo radości, co przekłada się na sympatię fanów. Dzięki temu nawet w obliczu ostatniego miejsca z punktacji jurorów po raz kolejny przeszła do kolejnego odcinka. Na temat jej występów, ale też ocen jury wypowiedział się niedawno Conan, syn Dagmary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conan Kaźmierski stanął w obronie matki. Co sądzi o ocenach jury?

W ostatnim odcinku gwiazda programu "Królowe życia" zatańczyła z Marcinem Hakielem ogniste tango. I choć dla fanów "Tańca z Gwiazdami", którzy nie za bardzo znają się na tańcu wszystko było idealnie, to jurorzy ocenili występ Dagmary bardzo surowo. Otrzymała ona łącznie 21 punktów, co po raz kolejny uplasowało ją na ostatnim miejscu w stawce. Po ostatnim werdykcie w rozmowie z "Party" na temat punktacji wypowiedział się Conan. Nie krył żalu do sędziów, kwitując pytanie o oceny jurorskie dwoma zdaniami.

Nie oceniam ich dobrze. Znowu najgorsze noty w całym programie - podkreślił Kaźmierski.

Dagmara Kaźmierska lepiej radzi sobie na treningach? Conan wskazuje problem

Conan bardzo mocno wspiera swoją mamę w "Tańcu z Gwiazdami". Tym samym, pojawia się nie tylko na występach Dagmary, ale także na sali treningowej. Podczas niedawnej rozmowy przyznał, że taniec Kaźmierskiej dużo lepiej wygląda na treningach, niż na parkiecie w niedzielne wieczory. Problem widzi we wspomnianych jurorach.

Przyznaję, że na próbach wygląda to lepiej, to prawda. (...) Już nie wiem, na co zwalić, presja jury może - dodał Conan.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także