Kto odpadł w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami"? Wyniki znowu mogą budzić kontrowersje [WYNIKI 17.03.2024]

Kto odpadł w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami"? Wyniki znowu mogą budzić kontrowersje [WYNIKI 17.03.2024]

Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami
Źródło zdjęć: © KAPIF
17.03.2024 22:14

Za nami kolejny odcinek 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Nie da się ukryć, że uczestnicy prezentują coraz wyższy poziom, a jurorzy nie mieli łatwego zdania. Kto odpadł w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" w niedzielę 17 marca 2024 roku?

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi szczególne emocje ze względu na udział największych zdaniem wielu widzów gwiazd od lat. Wśród uczestników znaleźli się między innymi Dagmara Kaźmierska, Roxie Węgiel i Filip Chajzer. Niestety, po raz kolejny z programem musiała pożegnać się najsłabsza w tej odsłonie para. Dla kogo przygoda z "Tańcem z gwiazdami" skończyła się w niedzielę 17 marca?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami" w trzecim odcinku?

Wyraźnie widać, że wielu uczestników "Tańca z gwiazdami" szybko się uczy i z odcinka na odcinek prezentuje o wiele lepiej. Doskonale poradziła sobie Roxie Węgiel, udowadniając, że słusznie uważa się ją za faworytkę tej edycji. Nie każdy jednak podbił serca widzów i jurorów. W trzecim odcinku odpadła gwiazda, za którą wielu fanów trzymało kciuki.

Wyniki "Tańca z gwiazdami". Kto odpadł w trzecim odcinku show Polsatu?

Choć fani każdej z par występujących w "Tańcu z gwiazdami" życzyliby sobie, żeby ich faworyci zdobyli Kryształową Kulę, zasady programu są jasne. W trzecim odcinku show ponownie musieliśmy pożegnać się z jednym z duetów. Tym razem na parkiecie najsłabiej poradzili sobie Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara i to oni pożegnali się z show.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpadła z "Tańca z gwiazdami"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpadła z "Tańca z gwiazdami"© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także