Dagmara Kaźmierska rozdzielona z Conanem. Pokazała, jak spędza czas po finale "TzG". "Mama już umiera bez ciebie"

Dagmara Kaźmierska rozdzielona z Conanem. Pokazała, jak spędza czas po finale "TzG". "Mama już umiera bez ciebie"

Dagmara Kaźmierska rozpacza z powodu rozłądki z Conanem
Dagmara Kaźmierska rozpacza z powodu rozłądki z Conanem
Źródło zdjęć: © Instagram.com, KAPIF
06.05.2024 20:10

Dagmara Kaźmierska nie pojawiła się na finale "Tańca z gwiazdami". Okazało się, że po głośnej aferze wypoczywa na malowniczej plaży. Niestety, doskwiera jej rozłąka z ukochanym synem Conanem.

Dagmara Kaźmierska była jedną z najbardziej barwnych postaci ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Choć nie popisywała się na parkiecie, dzięki głosom widzów przechodziła do kolejnych odcinków. Ostatecznie wycofała się z rywalizacji z powodu problemów zdrowotnych. Niedługo potem redakcja Goniec.pl opublikowała nowe szokujące informacje na temat jej kryminalnej przeszłości.

Dagmara Kaźmierska nie pojawiła się w finale "Tańca z gwiazdami". Zamiast tego pojechała na wakacje

Wielu widzów zarzucało Polsatowi, że po głośnej aferze nabrał wody w usta w temacie swojej niedawnej gwiazdy. W rozmowie z naszą reporterką nieobecność Kaźmierskiej w finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" komentował Edward Miszczak. Tymczasem Dagmara przebywa na malowniczej plaży, ale słońce nie koi jej tęsknoty za ukochanym synem.

Niepokojące nagranie Dagmary Kaźmierskiej. Nie może wytrzymać bez Conana?

W nowych relacjach Dagmary Kaźmierskiej przewija się motyw tęsknoty za Conanem. Nadając z plaży w towarzystwie przyjaciółki, zwróciła się do ukochanego syna.

Conanek, gdzie jesteś? Męczymy się z Alunią (...) Nunuś! Wracaj do mamy! Nie ma cię jeden dzień, mama już umiera bez ciebie - informowała.

W kolejnej relacji mogliśmy oglądać Conana prężącego muskuły. Dagmara dodała do nagrania grafiku z napisem "tęsknię za tobą".

Dagmara Kaźmierska tęskni za synkiem
Dagmara Kaźmierska tęskni za synkiem© Instagram.com
Conan Kaźmierski pręży muskuły  w sieci
Conan Kaźmierski pręży muskuły w sieci© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także