TYLKO U NAS. Jurorzy "TzG" dostali pytanie o nieobecność Kaźmierskiej podczas finału. Wymowna reakcja

TYLKO U NAS. Jurorzy "TzG" dostali pytanie o nieobecność Kaźmierskiej podczas finału. Wymowna reakcja

06.05.2024 12:41, aktualizacja: 06.05.2024 14:16

Dagmara Kaźmierska nie otrzymała zaproszenia na finał "Tańca z gwiazdami". Jak zareagowali jurorzy na pytanie o "wielką nieobecną" finałowego odcinka? Reakcja Iwony Pavlović jest bardzo wymowna.

Finał "Tańca z gwiazdami" już za nami. Kryształową Kulą oraz pokaźnym zastrzykiem gotówki cieszą się Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Podczas ostatniego odcinka na parkiecie zwykle pojawiają się wszystkie pary, by jeszcze raz zatańczyć wspólnie jeden taniec. Tym razem zabrakło jednej z nich - nie pojawiła się Dagmara Kaźmierska ani Marcin Hakiel. Jak zareagował na to skład sędziowski?

Tomasz Wygoda o nieobecności Dagmary Kaźmierskiej na finale "Tańca z gwiazdami"

Nasza reporterka Karolina Motylewska, spytała Tomasza Wygodę o nieobecność Dagmary Kaźmierskiej. Czy juror wie, dlaczego zabrakło jej tego wieczoru? Krzysztof Ibisz nie wspomniał też ani słowem o Kaźmierskiej, przedstawiając uczestników show. Produkcja pominęła jej udział w programie całkowitym milczeniem. Co na to Wygoda?

Trzeba zadzwonić do Dagmary i Marcina i zapytać. Ja miałem propozycję, żeby być, więc jestem. Jestem jurorem, więc tylko mogę mówić za siebie.

Iwona Pavlović o braku Dagmary Kaźmierskiej na parkiecie

Jedną z największych krytyczek (jeśli chodzi o technikę tańczenia) Dagmary Kaźmierskiej była Iwona Pavlović. Jurorka nie miała oporów, by dogryzać "królowej życia", oceniając jej wykonanie kolejnych tańców. Co powiedziała na temat nieobecności Dagmary podczas finałowego odcinka?

Nie wypowiadam się już na temat pani Dagmary Kaźmierskiej.

Polsat na razie nie informował, kiedy i czy w ogóle programy z Kaźmierską powrócą do emisji. Celebrytka zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami" ze względów zdrowotnych. Kilka dni później portal Goniec upublicznił dane z akta sprawy Dagmary Kaźmierskiej, która przed laty prowadziła agencję towarzyską. Królowa życia została skazana na 3 lata więzienia za sutenerstwo, pobicie i podżeganie do gwałtu. Choć Dagmara nie kryła, że w przeszłości daleko jej było do moralnych zachowań, to zapewniała, że więzienie ją zmieniło i zresocjalizowało.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także