Dagmara Kaźmierska przechodzi samą siebie? Jej wątek w "Pamiętnikach z wakacji" to hit

Dagmara Kaźmierska przechodzi samą siebie? Jej wątek w "Pamiętnikach z wakacji" to hit

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © AKPA
06.04.2024 11:44, aktualizacja: 06.04.2024 11:58

Dagmara Kaźmierska w "Pamiętnikach z wakacji" gra przebojowo. Jej teksty z pewnością zostaną zapamiętane na dłużej. Najbliższe odcinki będą obfitowały w kolejne kłótnie Grażyny z jej córką, Michaliną.

Dagmara Kaźmierska polubiła się z programami telewizyjnymi. Wystąpiła już w "Lombardzie", a także w "Dagmara szuka męża", do którego poszukiwani są obecnie wolni mężczyźni, ponieważ ruszy jego drugi sezon. Świetnie radzi sobie także w "Tańcu z gwiazdami", gdzie przechodzi z odcinka na odcinek, choć jurorzy nie mają dla niej zbyt wielu ciepłych słów. Przebojowo gra także w "Pamiętnikach z wakacji".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska wróciła do "Pamiętników z wakacji"

To nie pierwszy raz, gdy celebrytka pojawiła się na ekranach telewizorów w tej właśnie produkcji. Już kiedyś wystąpiła w jednym odcinku. Wcieliła się wówczas w Krystynę, która przybyła z córką do Hiszpanii na wakacje. Obydwóm paniom wpadł w oko ten sam mężczyzna.

Tym razem Dagmara Kaźmierska przyjęła rolę Grażyny, która mieszka na Gran Canarii i z partnerem prowadzi polską restaurację. W odwiedziny przybywa do niej córka, Michalina, która nie zachowuje się tak, jak wymarzyła to sobie jej matka. Między kobietami dochodzi do spięć.

Brawurowe występy Dagmary Kaźmierskiej przed kamerą

Trzeba przyznać, że konflikt między obydwoma kobietami jest wciągający, a postać Grażyny odpowiednio barwna. Nie umknęło to uwadze widzów, którzy uważają "królową życia" za prawdziwą gwiazdę formatu, a jej wątek za wyjątkowo zabawny.

Dyskoteki, plaża, fiu bździu w głowie, tiru-riru, high life, lili-lili... Tragedia! Madame trytyt! - pomstuje na córkę w jednej ze scen Grażyna.

Dalej jest tylko lepiej. Dobre rady matki niekoniecznie przypadną młodej dziewczynie do gustu.

Czy ty nie rozumiesz, że kielich, z którego może się napić każdy, nie ma żadnej wartości. Nie rozmieniaj się w życiu na drobne i nie przed facetami. Królowa nie rozdaje naokoło każdemu uśmiechów. Na uśmiech królowej musi sobie ktoś zasłużyć. Zobacz na twoją mamę! - woła Dagmara Kaźmierska w kolejnej scenie.

Nie omieszkała też nawiązać do przyszłości młodej kobiety, o którą trzeba zatroszczyć się za młodu.

Chciała twoja mama pójść na prawo. Dzisiaj bym była panią mecenas. Sami mi by ludzie pieniądze przynosili. Jeszcze by prosili, żebym przyjęła. A tak? Pichcę te kotlety, smażę i stukam, i stukam, i stukam... - wyznała z żalem.

Grażyna nie zniesie bierności córki i wkroczy do akcji. Jedno można powiedzieć o kolejnych odcinkach - będzie się działo! Wydaje się, że kolejne sukcesy Dagmary sprawią, że wiele osób zapewni o tym, że została skazana prawomocnym wyrokiem.

Dagmara Kaźmierska (fot. Instagram)
Dagmara Kaźmierska (fot. Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także