Dagmara Kaźmierska zeznawała na policji? "Tu byłam krzykacz numer jeden"

Dagmara Kaźmierska zeznawała na policji? "Tu byłam krzykacz numer jeden"

Dagmara Kaźmierska (Instagram)
Dagmara Kaźmierska (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
30.11.2023 12:15

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Zaliczyła gościnną rolę w serialu. Widzowie "Dzielnicy strachów" mogli oglądać ją w najnowszym odcinku produkcji. Jak swój udział podsumowała sama "królowa życia"?

Znana z Królowych życia Dagmara Kaźmierska już za niedługo otrzyma swój własny program dzięki stacji Super Polsat. W Dagmara szuka męża będzie szukać szczęścia w miłości, a pomagać jej w tym będą syn Conan i przyjaciel Jacek. Zanim jednak zobaczymy ją w kolejnej roli, zaliczyła niespodziewany występ gościnny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dawno nie widziana Renata Kaczoruk zdradza co u niej. Jaką umowę ma z Kubą Wojewódzkim?

Dagmara Kaźmierska zagrała w serialu

Okazało się, że gwiazda Królowych życia została zaangażowana do obsady serialu Dzielnica strachu. Główną misją emitowanej na TV Puls produkcji jest uświadomienie ludzi, jak może wyglądać praca dzielnicowych. Akcja rozgrywa się na terenie fikcyjnej dzielnicy Gorczak, gdzie szerzy się bezprawie.

Kaźmierską zobaczyć można było w ostatnim, specjalnym odcinku Dzielnicy strachu. W jaką rolę się wcieliła? Oczywiście, godną królowej. Dagmara na moment przemieniła się w Miss Polski 1998, Vanessę, która musiała zeznawać na komisariacie. Sądząc po cytacie w opisie odcinka, doskonale czuła się w tym wydaniu.

Krzykliwa, ekstrawagancka, wariatka, cała ja. Tu byłam krzykacz numer jeden - głosi opis.

Na zdjęcia z planu pozytywnie zareagowało liczne grono fanów Dagmary. Pojawiły się nawet trzy serduszka od jej syna, Conana.

Zobacz także