Danuta Holecka ma się czego obawiać? Już składają CV na jej posadę. Drag queen także

Danuta Holecka ma się czego obawiać? Już składają CV na jej posadę. Drag queen także

Maciej "Gąsiu" Gośniowski, Danuta Holecka
Maciej "Gąsiu" Gośniowski, Danuta Holecka
Źródło zdjęć: © Instagram, ONS
27.10.2023 08:42

Wszyscy wróżą "czyszczenie magazynów" w TVP. Dziennikarze ponoć drżą o swoje posady. Czy Danuta Holecka ma się czego obawiać? Nie uwierzycie, kto już składa CV na jej stanowisko...

Danuta Holecka była jedną z najbardziej znanych dziennikarek, pracujących w TVP, kiedy rządził PiS. Czy istnieje szansa, że straci swoją pracę? Maciej "Gąsiu" Gośniowski, drag queen, już złożył swoje CV do TVP. Liczy na posadę przed kamerami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Drag queen w TVP?

Czy Polacy są gotowi na takie zmiany w TVP? Maciej "Gąsiu" Gośniowski uważa, że tak. Jako drag queen nosi mocny makijaż, długie blond włosy i wysokie szpilki.

Elo! Jesteśmy właśnie przed TVP, przed Telewizją Publiczną i nie wiem, czy pamiętacie, ale wrzuciłem do siebie na relację "Czy mogę już składać CV do TVP?", na co oni mi odpisali, abym sprawdził stronę internetową, ale nie było tam żadnych ofert, które by mnie satysfakcjonowały. Nie było zastępstwa za panią Ogórek czy panią Holecką, więc pomyślałem, że po prostu przyjadę i złożę swoje CV, bo za chwilę będą zmiany - wyznał na filmie, na którym pokazał się w eleganckim, różowym garniturze.

Kim jest przyszły prezenter i jakie posady go interesują?

Drag queen składa CV na posadę Holeckiej

Po wejściu do budynku TVP Gąsiu rozmawiał z kimś, prawdopodobnie z recepcjonistką, która poinformowała go, że korespondencję można przekazać za pomocą skrzynki lub kancelarii. Udał się zatem do kancelarii, gdzie tym razem został potraktowany nieco ostrzej.

CV absolutnie! Tylko i wyłącznie przez stronę internetową.

Gąsiu wyjaśnił, że sprawdzał już taką możliwość, jednak ze względu na brak konkretnej oferty nie mógł wysłać aplikacji.

Ale tam nie było ofert, które mnie interesują, niestety - przekazał. I udał się do wskazanej mu wcześniej skrzynki na korespondencję - Tu jest co prawda napisane, żeby CV składać tylko przez stronę internetową, no ale tam ofert interesujących mnie nie było. Ja chcę prowadzić "Wiadomości" albo "Pytanie na śniadanie", więc wrzucam, może akurat ktoś przeczyta. No i już. CV złożone! Zobaczymy, co z tego będzie! Trzymajcie kciuki!

Kogo z ekipy "Pytania na śniadanie mógłby zastąpić"?

  • Maciej "Gąsiu" Gośniowski
  • Maciej "Gąsiu" Gośniowski
  • Maciej "Gąsiu" Gośniowski
  • Maciej "Gąsiu" Gośniowski
[1/4] Maciej "Gąsiu" GośniowskiŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także