Dawid Woliński odpiera zaczepki Modzelewskiego. "Nękał i modelki i osoby z mojego otoczenia" [WIDEO]

11.10.2023 11:59, aktual.: 11.10.2023 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dawid Woliński w rozmowie z Jastrząb Post ostro odpowiedział na zarzuty Anatola Modzelewskiego. Projektant wprost nazwał jego słowa obrzydliwymi i mocno skrytykował zachowanie modela.

Dawid Woliński dla Jastrząb Post
Dawid Woliński dla Jastrząb Post© Dawid Woliński dla Jastrząb Post | Jastrząb Post

Z Dawidem Wolińskim mieliśmy okazję podczas pokazu jego najnowszej kolekcji, Atelier 214.2. Przy okazji zapytaliśmy go, jaki wydźwięk - jego zdaniem - ma słowo produkt.

Zależy w jakim, mamy produkt finalny, mamy produkt naszej pracy mamy …. Generalnie jaki kontekst? - odpowiedział.

Jeszcze miesiąc temu model Anatol Modzelewski skrytykował słowa Wolińskiego, który użył określenia produkt w odniesieniu do modelek i modeli.

Dawid Woliński o oświadczeniu Modzelewskiego

Czy Dawid Woliński był w ogóle zaskoczony słowami Modzelewskiego? Według niego to strategia na to, aby więcej osób zwróciło na modela uwagę.

Myślę, że pan Modzelewski co roku szuka sobie jakiegoś takiego zaczepienia, żeby przypomnieć o sobie. Mógłby lepiej zająć się pracą czy czymś ciekawszym - stwierdził.

Anatol Modzelewski zapowiadał też, że pozwie Wolińskiego. Jak wytłumaczył jednak projektant, tak się nie stało - nie dostał żadnego wezwania do sądu.

Chcę tylko powiedzieć, że do tych oficjalnych wiadomości, które opublikował pan Anatol dołączył jeszcze całą masę obrzydliwych wiadomości, którymi nękał osoby i z mojego kręgu i modelki. Wypisywał obrzydliwości, a potem pokazał niby takie szlachetne serce. Myślę, że nie mam mu tego za złe. Jest to osoba, która powinna w jakiś tam sposób zapanować nad sobą. I tyle. To by dla wszystkich było jakimś pozytywnym zdarzeniem.

Dawid Woliński o nagiej sesji

Jedną z kontrowersji, które pojawiły się po ostatnim odcinku Top Model, koncentruje się na nagiej sesji z udziałem obecnych uczestników. Jak skomentował ją Woliński?

Ludzkie ciało zawsze będzie stwarzało jakieś pretekst do rozmowy. Bo albo ono nam się podoba, albo nam się ono nie podoba. Zawsze lubimy mówić o czyimś ciele, rzadko o swoim i może gdyby ludzie mówili również o swoim ciele i zajmowali się nim tak, jakby ono tego wymagało, to by przestali mówić o innych ciałach. Dla mnie ta sesja była piękna, jest bardzo ważna w pracy modela i modelki, bo przełamuje pewną barierę i to bardzo dużą barierę.

Zapytaliśmy Wolińskiego także o przywrócenie Aleksa w programie Top Model. Zwrócił jednak uwagę, że jest to wybór Michała Piroga.

Przywrócenie Aleksa, tak...no działo się. To są wybory Michała i zobaczymy co z tego dalej wyniknie.

Redakcja Jastrząb Post zwróciła się do Modzelewskiego z prośbą o odniesienie się do zarzutów Wolińskiego. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, opublikujemy ją.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także