Doda oburzona występem jednej z reprezentacji podczas Eurowizji. "No ja nie wiem, bez przesady"

Doda oburzona występem jednej z reprezentacji podczas Eurowizji. "No ja nie wiem, bez przesady"

Doda skomentowała występ reprezentacji Irlandii na Eurowizji
Doda skomentowała występ reprezentacji Irlandii na Eurowizji
Źródło zdjęć: © KAPIF, Instagam
08.05.2024 17:10

Doda, jak miliony Polaków, oglądała pierwszy półfinał Eurowizji i kibicowała Lunie. Oburzyła się jednak podczas występu reprezentacji Irlandii. "Jakieś satanistyczne akcje" orzekła.

Doda jest niekwestionowaną księżniczką polskiej sceny muzycznej. Od lat powiększa swoje grono fanów i ciężko pracuje nad nowymi płytami i podczas tras koncertowych, by zadziwić widzów. Trzyma też rękę na pulsie i wie, co piszczy w trawie, zwłaszcza jeśli chodzi o polskie muzyczne podwórko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Doda oglądała występ Luny na Eurowizji

Eurowizja to dla wielu osób punkt obowiązkowy każdego maja. Oglądają relacje, śledzą wyniki i kibicują konkretnym reprezentacjom. Trzeba przyznać, że ostatnio Polska nie ma szczęścia, jeśli chodzi o ten konkurs.

Choć dziennikarze byli zachwyceni występem naszej reprezentantki w półfinale, to ostatecznie Luna nie dostała się do kolejnego etapu i nie zaśpiewa przed publicznością w sobotę, 11 maja, by walczyć o pierwsze miejsce.

Doda kibicowała Lunie, oglądając transmisję półfinału. Sama przyznała, że trzyma kciuki i zachęcała do tego swoich fanów.

Doda oburzona występem Irlandii. "Eurowizja zaczyna mnie zaskakiwać"

Podczas oglądania występów kolejnych reprezentacji, Doda dostrzegła coś, co ją zaniepokoiło. Jeden z występów, a dokładnie chodziło o piosenkę reprezentacji Irlandii, określiła jako satanistyczną. Na scenie pojawił się bowiem krąg ze świec, a także symbol pentagramu. Stroje i makijaż wokalistki także były dość mroczne.

No słuchajcie, Eurowizja zaczyna mnie coraz bardziej zaskakiwać. Pentagramy, k***a, jakieś satanistyczne akcje. No ja nie wiem, bez przesady - mówiła w tle.

Bambie Thug, która reprezentowała Irlandię, wyznała, że co prawda jest neopoganką, ale nie wyznaje satanizmu (choć nie przeszkadza jej, jeśli ktoś jest wyznawcą tego kultu).

Jak pewnie pamiętacie, Doda lata temu była partnerką Nergala, który wprost przyznawał się do bycia satanistą. Wydaje się, że od tamtego czasu niektóre praktyki zaczęły budzić w niej niesmak.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także