Dominik Abus z "Gogglebox"opublikował odważne zdjęcie z ukochaną. Fani grzmią

Dominik Abus
Dominik Abus
Źródło zdjęć: © East News

23.09.2023 22:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominik Abus "Gogglebox" pokazał odważne zdjęcie, na którym trzyma ukochaną za biust. W komentarzach zawrzało.

Dominik Abus z "Gogglebox" wybrał się ze swoją partnerką Igą na wakacje. Para postanowiła podzielić się wspólnym kadrem z wypoczynku. Nie wszytskim internautom się to spodobało. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Gogglebox": Dominik Abus trzyma ukochaną za biust

Dominik to jedna z gwiazd popularnego programu "Gogglebox. Przed Telewizorem". Abus jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie udostępnia kadry z życia prywatnego. Tym razem opublikował zdjęcie ze swoją ukochaną, Igą. Na fotografii widzimy parę basenie. Dominik obejmuje swoją partnerkę, dotykając jej biustu. 

Jak zareagowali internauci?

Zdjęcie spotkało się z niejednoznacznym odbiorem. Część obserwatorów doceniła walory Igi, a reszta była zdegustowana.

Jest piękna. Figura ciało super. Mówię to jako kobieta... ale dla mnie jest masakrą takie sprzedanie swojego ja prywatnego... miej ja dla siebie, szanuj, kochaj, pielęgnuj... zostawcie coś dla siebie… - napisała obserwatorka.

Jak dla mnie niesmacznie z tym sutkiem, jakoś mi nie pasuje do was, tak tanio trochę - skomentowano.

Bez hejtu, normalne pytanie. Synowie nie mają żadnych nieprzyjemności np. w szkole z powodu takich zdjęć? Podoba im się to? - zapytał ktoś.

Osobiście nie wrzuciłbym takiego zdjęcia ze względu na dzieci, które mogą słyszeć jakieś nieprzychylne komentarze w szkole od rówieśników, ale to wasze życie - zauważył jeden z internautów.

Cudowni. Iga piękna jak zawsze. Oczywiście nie mogło zabraknąć g*wnoburzy, jakby nigdy w życiu sutka nie widzieli - czytamy dalej.

Boże jak się ludzie oburzają, że własny facet trzyma własną kobietę za piersi, no szok, co tu jest niesmacznego? Niesmaczne jest jak laski świecą cycami i dupskiem, po to żeby mieć zasięgi, uważamy, że to zdjęcie jest piękne - dodał ktoś inny.

Co o tym myślicie?

  • Dzie? Dobry TVN i jego go?cie - wrzesie? 2021
Fot. Mateusz Grochocki/DDTVN/East News. Warszawa, 26.09.2021. Na planie programu Dzien Dobry TVN. N/z: Dominik Abus Abou-Khadra.
MATEUSZ GROCHOCKI
  • Dzie? Dobry TVN i jego go?cie - wrzesie? 2021
Fot. Mateusz Grochocki/DDTVN/East News. Warszawa, 26.09.2021. Na planie programu Dzien Dobry TVN. N/z: Dominik Abus Abou-Khadra, Iga Muszakowska.
MATEUSZ GROCHOCKI
  • Dominik Abus
  • Dominik Abus
[1/4] Dzie? Dobry TVN i jego go?cie - wrzesie? 2021 Fot. Mateusz Grochocki/DDTVN/East News. Warszawa, 26.09.2021. Na planie programu Dzien Dobry TVN. N/z: Dominik Abus Abou-Khadra. MATEUSZ GROCHOCKIŹródło zdjęć: © EAST_NEWS | MATEUSZ GROCHOCKI
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także