Dominika Tajner zdradza kulisy rozstania z Michałem Wiśniewskim: "To nas poróżniło"

Dominika Tajner szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim
Dominika Tajner szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim
Źródło zdjęć: © AKPA

21.12.2023 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najnowszym wywiadzie Dominika Tajner postanowiła otworzyć się na temat rozstania z Michałem Wiśniewskim. Celebrytka zdradziła powody rozpadu związku oraz powiedziała, jak obecnie wyglądają ich relacje.

Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego i menadżerką zespołu Ich Troje. Wiele osób sądziło, że w końcu kontrowersyjny muzyk odnalazł miłość na całe życie. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. We wrześniu 2019 roku doszło do rozwodu, a chwilę później muzyk ogłosił, że jest w związku z Polą, którą miał poznać przez aplikację randkową. Jakiś czas później para stanęła na ślubnym kobiercu i doczekała się potomstwa.

Świetnie po rozstaniu również poradziła sobie Dominika Tajner, która od pewnego czasu jest związana z pięściarzem Mariuszem Wachem. Przyczyny nagłego rozwodu Wiśniewskiego i Tajner nie były do końca znane. Teraz w końcu celebrytka zdradziła, dlaczego małżeństwo dobiegło końca.

Dominika Tajner zdradza powody rozstania z Michałem Wiśniewskim. Szczere wyznanie gwiazdy

W rozmowie z Plejadą córka Apoloniusza zdradziła, dlaczego doszło do rozwodu z liderem grupy Ich Troje.

Po prostu życiowo się rozjechaliśmy. Zaczęłam zajmować się Ich Troje i mocno zaangażowałam się w tę pracę. Aż za mocno. Wkręciłam się w bycie menedżerką i w pewnym momencie przestałam czuć się kobietą, żoną czy partnerką. Zaczęłam traktować Michała jak artystę i podopiecznego, a nie męża - zdradziła Tajner.

Jak sama zauważa, dużo się wtedy nauczyła dzięki Michałowi, jednak jej zdaniem cała ta sytuacja przyczyniła się do zakończenia małżeństwa. Jak się okazuje, kością niezgody była też decyzja o posiadaniu kolejnego dziecka.

Zaczęłam się rozwijać, mierzyć się z nowymi wyzwaniami i miałam wrażenie, że Michał coraz gorzej to znosi. Nie rozumiał moich wyborów. Poza tym on marzył o tym, by powiększyć rodzinę, chciał mieć jeszcze dziecko, a ja niespecjalnie. To też nas trochę poróżniło - stwierdziła.

Co ciekawe, para próbowała ratować swój związek, niestety z powodu różnic w podejściu wspólne terapie nie przyniosły zamierzonych efektów. Obecnie Dominika ma świetny kontakt z Michałem. Jak sama zauważa, oboje przeżyli wspólnie kawał życia i mają mnóstwo pięknych wspomnień. Oboje mogą zawsze na siebie liczyć i nie mają do siebie żadnego żalu czy pretensji.

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski© AKPA
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski© AKPA
Dominika Tajner
Dominika Tajner© AKPA
Dominika Tajner
Dominika Tajner© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także