"Drag Me Out". Tomasz Karolak pokazał pazurki. Pyskówki z jurorami to dopiero początek?

"Drag Me Out". Tomasz Karolak pokazał pazurki. Pyskówki z jurorami to dopiero początek?

Tomasz Karolak w "Drag me Out"
Tomasz Karolak w "Drag me Out"
Źródło zdjęć: © Instagram

Tomasz Karolak nieźle namiesza w drugim odcinku "Drag Me Out". Podczas zapowiedzi można było zobaczyć, że artysta wdał się w wymianę zdań z jurorami. "Robi się coraz goręcej" - skwitowała Mery Spolsky. Co tam się wydarzyło?

W drugim odcinku programu "Drag Me Out", zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka. Najpierw odbędą się dyskusje z Drag Mentorką - Himerą, a później gwóźdź programu, czyli występ na scenie. W składzie jury zobaczymy Annę Muchę, Andrzeja Seweryna i Michała Szpaka. To oni zdecydują, który duet wypadł najlepiej. Program prowadzi Mery Spolsky.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Drugi odcinek "Drag Me Out": Tomasz Karolak jako drag queen

Choć trudno to sobie wyobrazić, to właśnie dziś Tomasza Karolak wystąpi w wersji drag queen na ekranie TVN. Nie obędzie się bez narzekania na szpilki. Nie ma w tym nic dziwnego, szpilki bywają wyzwaniem dla kobiet, a co ma powiedzieć w tej sytuacji mężczyzna? 

Kobieta nie wiem jakby się ruszała, zawsze ma grację. Czego o mężczyznach nie można powiedzieć - wyznał, czym od razu skonsternował Andrzeja Seweryna. 

W dalszej części aktor podpadł Annie oraz sprawił, że Seweryn wkroczył na scenę, by nauczyć go chodzić w obcasach.

"Drag me out" - kogo jeszcze zobaczymy w 2. odcinku?

Poza Tomaszem Karolakiem zadebiutują też Adelon, który będzie tworzyć duet z Tadeuszem Mikołajczakiem, Ciotka Offka wystąpi z Dariuszem Zdrójkowskim. Kto wypadnie najlepiej? Oglądajcie!

Karolak
Karolak© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także