Dramaty w finale "Sanatorium miłości". Fotki z planu zapowiadają zdrady i zawirowania

Dramaty w finale "Sanatorium miłości". Fotki z planu zapowiadają zdrady i zawirowania

Co wydarzy się w finale "Sanatorium miłości"? (Facebook)
Co wydarzy się w finale "Sanatorium miłości"? (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
09.05.2024 15:29

Już wkrótce widzowie obecnej edycji "Sanatorium miłości" dowiedzą się, jak zakończą się losy kuracjuszy. Kto skończy z kim i jakie niespodzianki nas czekają? Producenci udostępnili zdjęcia prosto z planu ostatniego odcinka.

Coraz bliżej finału tegorocznej odsłony "Sanatorium miłości". Popularny program opowiadający o losach poszukujących głębokiego uczucia kuracjuszy cieszy się niemałą popularnością. Nic zatem dziwnego, że TVP zawczasu podgrzewa atmosferę zapowiedziami kolejnych odcinków. Co takiego zobaczymy w finale?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co wydarzy się w finale "Sanatorium miłości"?

Na ten moment wiadomo, że Tadeusz i Janina udadzą się na romantyczną randkę. Podczas podróży dorożką po Krynicy kobieta powie ważne słowa, które mogą okazać się sygnałem dla poznanego na planie mężczyzny:

Krynica nas złączyła, to będzie nasze miasto. Pamiętasz ten plac, gdzie się poznaliśmy? To była pierwsza randka, podczas której trzymałam cię za rękę. Chciałabym, żeby tutaj w Krynicy odbyła się nasza przysięga. Marzy mi się też, aby iskrzyła się u mnie obrączka.

Podobnie może być też z Małgorzatą i Stanisławem, którzy mogą być gotowi na kolejny krok w związku. Pomiędzy nimi może się jednak pojawić pewne przeszkoda. Jak bowiem kobieta zareaguje, kiedy na balu pojawi się Maria Luiza, która dodatkowo usiądzie przy ich stole?

Jak sugerują fotki, finał przyniesie nam sporo niespodzianek i zwrotów akcji. Będzie też sporo uśmiechów i serdeczności. W tym samym odcinku dowiemy się również, kto zostanie królem i królową tegorocznej edycji.

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Kiedy oglądać finał "Sanatorium miłości"?

Ostatni odcinek "Sanatorium miłości" oglądać będzie można na kanale TVP1 o 21:20 w niedzielę 12 maja. Kuracjusze z pewnością będą publikować dodatkowe informacje i ciekawostki na swoich mediach społecznościowych.

  • Fotki z finału "Sanatorium miłości" (Facebook)
  • Fotki z finału "Sanatorium miłości" (Facebook)
  • Fotki z finału "Sanatorium miłości" (Facebook)
  • Fotki z finału "Sanatorium miłości" (Facebook)
  • Fotki z finału "Sanatorium miłości" (Facebook)
[1/5] Fotki z finału "Sanatorium miłości" (Facebook)Źródło zdjęć: © Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także