Edward Miszczak bryluje z młodszą o ćwierć wieku żoną. To ślicznotka!

Edward Miszczak bryluje z młodszą o ćwierć wieku żoną. To ślicznotka!

Edward Miszczak z żoną pojawił się na Off Camera
Edward Miszczak z żoną pojawił się na Off Camera
Źródło zdjęć: © AKPA
26.04.2024 21:00

W Krakowie startuje Off Camera Festival. Nie mogło zabraknąć tam gwiazd, pojawił się także Edward Miszczak z młodszą o 26 lat żoną. Jak się prezentowali?

Edward Miszczak poślubił Annę Cieślak w sierpniu 2021 roku. To oznacza, że para za chwilę będzie świętować trzecią rocznicę ślubu. Anna jest szaleńczo zakochana w mężu. "Wystarczy spojrzeć na niego... To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość" - powiedziała w rozmowie z "Newsweekiem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Historia miłości Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

2019 rok był trudny dla obydwojga. Zmarła wówczas żona Edwarda, a Anna rozstała się z partnerem. Kilka miesięcy po tych wydarzeniach obydwoje znaleźli się w Krakowie, na festiwalu Off Camera. Parę poznał ze sobą Piotr Woźniak-Starak.

Podobno od razu między nimi zaiskrzyło. Jeszcze w tym samym roku oficjalnie potwierdzili, że są parą, choć nie dawali się namówić na wspólne zdjęcia i wywiady. Także ich ceremonia ślubna, którą zaplanowali na sierpień 2021 roku, była bardzo prywatna. Niedługo Edward Miszczak i Anna Cieślak będą świętować trzecią rocznicę ślubu i nadal są razem szczęśliwi.

Choć wiele osób zwraca uwagę na dużą różnicę wieku między małżonkami, Anna Cieślak stwierdza, że to problem tych osób, a nie jej.

Wiele osób zadaje sobie pytanie "Jak to możliwe?", ale już z tym nie walczę, bo wiem, że nic z tym nie zrobię - wyznała w "Newsweeku".

Anna Cieślak i Edward Miszczak na festiwalu Off Camera w Krakowie

Pięć lat po tym, jak poznali się na festiwalu kina niezależnego, małżeństwo znów pokazało się podczas otwarcia 17. edycji tej imprezy.

Anna Cieślak przybyła tam razem z mężem i pozowała z nim na ściance. Aktorka zdecydowała się założyć skórzaną kurtkę, która idealnie podkreślała jej wcięcie w talii oraz luźne, czarne spodnie. Do tego dobrała złote buty. Edward Miszczak postawił na oryginalna marynarkę w drobny wzór... biedronek. Trzeba przyznać, że można pogratulować mu modowej odwagi.

Edward Miszczak i Anna Cieślak na Festiwalu Off Camera
Edward Miszczak i Anna Cieślak na Festiwalu Off Camera © AKPA | AKPA
Edward Miszczak, Anna Cieślak
Edward Miszczak, Anna Cieślak© AKPA | AKPA
Edward Miszczak i Anna Cieślak na Festiwalu Off Camera
Edward Miszczak i Anna Cieślak na Festiwalu Off Camera © AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także