Elegancka Ilona Ostrowska pokazała się na ściankach. Tak zmieniła się gwiazda "Rancza"

Elegancka Ilona Ostrowska pokazała się na ściankach. Tak zmieniła się gwiazda "Rancza"

Ilona Ostrowska tak wygląda teraz (fot. KAPiF)
Ilona Ostrowska tak wygląda teraz (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
13.02.2024 21:39, aktualizacja: 13.02.2024 22:14

Ilona Ostrowska rozkochała w sobie Polaków rolą Lucy w kultowym "Ranczu". Serial od dawna nie dostał kolejnego, wyczekiwanego przez fanów sezonu. Aktorka nadal bywa jednak na ściankach. Zobaczyć ją można było m.in. podczas tegorocznej gali Empiku. Jak teraz wygląda?

Choć aktorstwem para się już od lat 90., to właśnie rola Lucy w hitowej produkcji Ranczo przyniosła jej największą popularność. Wykreowana przez Ilonę Ostrowską postać jest do tej pory ciepło wspominana przez widzów. Dla aktorki oznaczało to przede wszystkim więcej możliwości na rozwinięcie skrzydeł. Po 18 latach od premiery serialu nie bywa na ściankach tak często jak wcześniej, wciąż jednak można ją zobaczyć na różnej maści wydarzeniach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ilona Ostrowska na gali Empiku. Zmieniła się?

Aktorkę zobaczyć można było podczas gali Plebiscytu Bestsellerów Empiku. Co roku ta sieć sklepów organizuje wydarzenie, podczas którego rozdawane są wybranych reprezentantów kultury i mediów. Gwiazda Rancza nie mogła zatem przepuścić tej okazji i była jedną z wielu gwiazd, które przybyły na miejsce.

Ciężko zaprzeczyć, że Ostrowska sporo się zmieniła. Wygląda już zupełnie inaczej niż znana z ekranu Lucy. Specjalnie na ten wyjątkowy event zdecydowała się na wyjątkowo elegancką, utrzymaną w czerni kreację. Żakiet i długą, prześwitującą spódnicę przełamała czerwonymi szpilkami.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Ilona Ostrowska na gali Empiku (fot. AKPA)
Ilona Ostrowska na gali Empiku (fot. AKPA)© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także