Emilia Komarnicka wraca na plan "Rancza". W sieci zawrzało: "Moja ulubiona Małpa"

Po ponad dekadzie przerwy Emilia Komarnicka ponownie stanęła na planie kultowego serialu "Ranczo". Aktorka podzieliła się z fanami wyjątkowym wpisem, w którym nie kryła wzruszenia i wdzięczności za możliwość powrotu do miejsca, z którym wiąże jedne z najważniejszych zawodowych wspomnień.

Emilia Komarnicka wróciła na plan "Rancza"Emilia Komarnicka wróciła na plan "Rancza"
Źródło zdjęć: © Instagram@emiliakomarnicka_, KAPIF
Katarzyna Kozidrak

Emilia Komarnicka zaskoczyła swoich obserwatorów, publikując w mediach społecznościowych relację z planu "Rancza". Choć od zakończenia zdjęć ostatniego sezonu minęło już jedenaście lat, aktorka ponownie odwiedziła miejsce, które dla wielu widzów stało się symbolem jednego z najbardziej lubianych polskich seriali, a wszystko to dlatego, że powstaje kolejny sezon. Jak zapowiedziała aktorka, to dopiero początek działań na planie, którymi zamierza podzielić się z fanami.

Emilia Komarnicka komentuje swoją eliminację z "TzG": "Jest niezrozumienie". Nagle odpalił się Stefano

Emilia Komarnicka wróciła do serialu "Ranczo"

Komarnicka nie ukrywała, że ponowne pojawienie się na planie wywołało w niej ogromne emocje. We wpisie opublikowanym na Instagramie napisała poruszające wyobraźnię fanów serialu słowa.

To było niezwykłe doświadczenie. Pełne radości, wzruszenia i wspomnień. Po 11 latach znów stanęłam na planie serialu Ranczo. Małpa z Warszawy wróciła!

Aktorka dodała również, że na razie pokazuje jedynie krótką zapowiedź tego, co wydarzyło się podczas wizyty.

Dziś tylko mała migawka, ale już wkrótce opowiem wam więcej. Bo to spotkanie było nie z ludźmi: twórcami, realizatorami i ekipą, z którą kiedyś tworzyliśmy coś naprawdę wyjątkowego. Nie spodziewałam się, że po tylu latach poczuję aż tyle emocji. Wdzięczność. Za wspomnienia. Za ludzi. Za możliwość powrotu – wyznała.

Fani Emilii Komarnickiej nie mogą doczekać się efektów zdjęć

Publikacja aktorki spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem internautów. W komentarzach pojawiło się wiele wpisów od osób, które z sentymentem wspominają serial i cieszą się, że Komarnicka ponownie odwiedziła plan zdjęciowy. Wielu fanów przyznało, że sam widok znajomych miejsc przywołał wspomnienia związane z oglądaniem "Rancza".

OHO, MONIKA WRÓCIŁA!
Kocham tę postać!
Moja ulubiona Małpa.
Super. Bez małpy nie ma "Rancza".
Wszyscy czekamy z niecierpliwością - piszą internauci pod zdjęciami Emilii Komarnickiej na jej profilu na Instagramie.

Na razie aktorka nie zdradziła szczegółów, jednak zapowiedziała, że wkrótce opowie więcej o kulisach swojego wyjątkowego powrotu. Dla miłośników serialu już sama możliwość zobaczenia jej ponownie na planie okazała się miłą niespodzianką i powodem do nostalgicznych wspomnień.

Emilia Komarnicka rozwodzi się z mężem

W tle zawodowych aktywności Emilii Komarnickiej pozostaje także jej życie prywatne, które w ostatnich latach uległo istotnym zmianom. Aktorka była związana z Redbadem Klynstrą, z którym tworzyła małżeństwo przez kilka lat i ma dwoje dzieci.

Para zdecydowała się jednak na rozstanie, a ich rozwód był szeroko komentowany w mediach. 9 czerwca 2026 roku odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa, jednak nie zapadł na niej wyrok.

Oboje podkreślali w wypowiedziach, że najważniejsze pozostaje dla nich dobro rodziny i dzieci, dlatego starają się zachować wzajemny szacunek i współpracę w sprawach rodzicielskich mimo zakończenia związku.

Emilia Komarnicka na planie "Rancza"
Emilia Komarnicka na planie "Rancza" © Instagram@emiliakomarnicka_
Emilia Komarnicka na planie "Rancza"
Emilia Komarnicka na planie "Rancza" © Instagram@emiliakomarnicka_
Emilia Komarnicka na planie "Rancza"
Emilia Komarnicka na planie "Rancza" © Instagram@emiliakomarnicka_
Emilia Komarnicka na planie "Rancza"
Emilia Komarnicka na planie "Rancza" © Instagram@emiliakomarnicka_
Emilia Komarnicka na planie "Rancza"
Emilia Komarnicka na planie "Rancza" © Instagram@emiliakomarnicka_
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE