Eurowizja 2024. Dzisiaj Luna wystąpi w półfinale. Jak oglądać, o której i w jaki sposób zagłosować?

Eurowizja 2024. Dzisiaj Luna wystąpi w półfinale. Jak oglądać, o której i w jaki sposób zagłosować?

Luna na Eurowizji 2024. Kiedy wystąpi? (Instagram)
Luna na Eurowizji 2024. Kiedy wystąpi? (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
07.05.2024 17:18

Eurowizja 2024 wystartuje już wkrótce. Podczas tegorocznej edycji Polskę reprezentować Luna ze swoim "The Tower". Gdzie będzie można jej występ, o której i jak głosować? Dowiedz się poniżej.

7 maja to wielka data dla wszystkich, którzy czekali na tegoroczną Eurowizję. Właśnie dzisiaj w Malmö rozpocznie się półfinał, dzięki któremu poznamy finalistów. W gronie uczestników znalazła się reprezentantka Polski, Aleksandra "Luna" Wielgomas ze swoim "The Tower". Po próbie generalnej szanse Polki zdają się znacząco wzrastać. W jaki sposób śledzić jej starania?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak i o której godzinie oglądać Lunę na Eurowizji?

W polskiej telewizji Eurowizja będzie emitowana na kanałach TVP1 i TVP Polonia. Rozpocznie się wraz z godziną 21. Transmisję na żywo oglądać będzie można również za pośrednictwem TVP VOD. Dla osób nie mających dostępu do telewizji pozostaje oficjalny stream półfinałów, dostępny pod tym linkiem.

Luna wystąpi z numerem szóstym. Można zatem przewidywać, że na scenie zobaczymy ją ok. godziny 21:35.

Jak głosować na Lunę podczas Eurowizji?

Głosować podczas Eurowizji nie można głosować na uczestników reprezentujących kraj ojczysty. Z tego też względu Polacy, którzy chcą zagłosować, muszą znajdować się poza granicami Polski. Głosy można oddawać dzięki SMS-om (wpisując "6" w treści wiadomości), telefonom do studia eurowizyjnego, a także za pomocą przeznaczonej do tego platformy online.

Luna przed wylotem na Eurowizję (fot. KAPiF)
Luna przed wylotem na Eurowizję (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także