"Fałszywe twory". Qczaj ostro o Natalii Janoszek. Poznał ją osobiście

01.12.2023 18:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Qczaj w rozmowie z Jastrząb Post ostro odniósł się tego, co robiła Natalia Janoszek. Zapraszamy na wywiad Karoliny Motylewskiej.

Program "Królowa przetrwania" to nowa propozycja Playera i TVN 7. Jedną z jego uczestniczek ma być Natalia Janoszek. Gdy oficjalnie to potwierdzono, wielu internautów skrytykowało decyzję producentów. Dlaczego? Janoszek wprowadziła w błąd opinię publiczną, kreując się na gwiazdę Bollywood. Finalnie okazało się, że ma koncie prawie wyłącznie niewiele znaczące role i to w niszowych produkcjach.

Qczaj ostro o Natalii Janoszek i jej działalności

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska o nowym programie porozmawiała z trenerem personalnym Qczajem. Ten nie krył, że jest rozczarowany.

Telewizja będzie wszelkimi sposobami próbować przyciągnąć widzów, bo prawdą jest to, że teraz wszystkie serwisy streamingowe jednak są na topie. Telewizja traci widzów, ostatnio miałem na swoim story 500 tys. osób, którzy weszli na story, mam wrażenie, że to to dużo więcej niż ilość osób, które oglądają śniadaniówkę. Więc telewizja będzie próbować przyciągać. Czy to jest dobry ruch? Jest to osoba, która wpędzała w kompleksy wiele kobiet, które marzyły o życiu takim, jakie miała Natalia Janoszek – ocenił.

Przyznaje, że sam był w szoku po tym, co zrobiła Natalia.

Mnie rozwaliła jedna rzecz, bo ja z Natalią robiłem sesję zdjęciową. Natalia "w żywe oczy" kłamała mi, że leci na wyspę ze swoim chłopakiem. Jest to góralka więc ją tak naprawdę wspierałem. Wkurzyła mnie jedna rzecz, jeden komentarz, odpowiedź na komentarz, gdzie zwykła "polska Grażyna" napisała jej "chciałabym kiedyś mieć takie wakacje", ona jej odpisała: "kochana, ciesz się z tego, co masz, jest naprawdę spoko" – opisał.

Jego zdaniem tego typu postawa Janoszek i innych celebrytów sprawia, że wiele polskich kobiet wpada w kompleksy.

Mnie to wkurzyło dlatego, że wiele polskich kobiet wpędza się właśnie w kompleksy patrząc na takie fałszywe twory, takie fałszywe życia, na wypożyczane ciuchy, na wypożyczane ferrari, na wypożyczane torebki i myślą sobie: "Boże. co ja mam zrobić, żeby mieć takie życie?" Wstawaj o piątej rana – dobra wstaję o 5 rano, a ferrari nie stoi pod domem. Więc osobiście, czy to jest dobry ruch? Jeśli chcemy promować ściemę – super – podsumował.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także