Finalistka "Master Chef" nie żyje. Denisa Zajicova miała zaledwie 35 lat

Finalistka "Master Chef" nie żyje. Denisa Zajicova miała zaledwie 35 lat

Zmarła finalistka "Master Chefa"
Zmarła finalistka "Master Chefa"
Źródło zdjęć: © Instagram
03.04.2024 21:47

Denisa Zajicova wystąpiła w programie "Master Chef", ale była też blogerką kulinarną. Niedawno wyszła za mąż. Przez kilka lat walczyła ze straszną chorobą i choć była pewna zwycięstwa, ta przypuściła decydujący atak.

Denisa Zajicova zmarła we wtorek, 2 kwietnia, przeżywszy zaledwie 35 lat. To ogromna strata nie tylko dla jej najbliższych, w tym męża, ale także dla wielu fanów. Kobieta była bowiem finalistką programu "Master Chef" w Czechach, a także blogerką kulinarną, która inspirowała wiele osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Denisa Zajicova była gwiazdą czeskiego "Master Chefa"

Kobieta w brawurowy sposób dostała się do programu i dotarła nawet do finału. Na co dzień prowadziła kulinarnego bloga i inspirowała obserwujących ją w sieci.

Z rakiem walczyła od 10 lat, choć pierwszy etap walki wygrała. Napisała książkę o tym, jak pokonała chorobę i pomagała innym pacjentom w codziennej walce o zdrowie.

Postanowiłam odżywiać się zdrowo, wyeliminowałam cukier i mięso. Mam teraz dużo więcej energii, trwa to już trzy lata i od trzech lat nie choruję - wyznała w programie.

O chorobie dowiedziała się kilka miesięcy przed ślubem, gdy po ataku epilepsji zdiagnozowano jej guza mózgu. Denisa Zajicova przeszła wtedy cztery operacje i liczyła na to, że przed nią jeszcze długie życie.

Denisa Zajicova nie żyje. Przegrała walkę z rakiem

O śmierci kobiety poinformował w sieci jej mąż.

Nie jest lekko pisać te słowa, ale nasza Deniska przegrała dziś walkę z poważną chorobą. Walczyła dzielnie do samego końca. Nasz ból jest wielki, ale szczerze wierzymy, że teraz jest jej już lepiej. Nie znamy nikogo, kto miałby wokół siebie tylu prawdziwych przyjaciół, co ona. Przez cały czas byliśmy niesamowicie poruszeni tą troską. Dawaliście całej naszej rodzinie siłę na każdy kolejny dzień, były to najgorsze chwile w naszym życiu i bardzo trudna walka z podstępną i złowrogą chorobą. Dziękuję wszystkim, którzy starali się, aby ostatnie miesiące i dni były dla Denisy przyjemne i łatwe - przekazał.

W zeszłym roku Denisa Zajicova poczuła się gorzej, choć od kilku lat była zdrowa. Okazało się, że choroba wróciła. Choć gwiazda "Master Chefa" podjęła leczenie, które kosztowało ją mnóstwo siły i pieniędzy, pojawiły się przerzuty. Zmarła, mając zaledwie 35 lat.

  • Denisa Zajícová zmarła w wieku 35 lat
  • Denisa Zajícová zmarła w wieku 35 lat
  • Denisa Zajícová zmarła w wieku 35 lat
[1/3] Denisa Zajícová zmarła w wieku 35 lat Źródło zdjęć: © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także