Głośny powrót Skrzyneckiej i Gąsowskiego do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gorzkie słowa internautów

Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka
Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka
Źródło zdjęć: © AKPA

28.01.2024 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramówce Polsatu nie mogło zabraknąć miejsca dla programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Szczególnie, że w tym roku ma on jubileusz 10-lecia na antenie. Z tej okazji nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Do show wracają również legendy programu, Piotr Gąsowski i Kasia Skrzynecka. Nie wszystkim to się jednak spodobało.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szybko stało się hitem stacji. Co tydzień miliony Polaków zasiadały przed telewizorami, aby śledzić losy artystów wcielających się w polskich i zagranicznych piosenkarzy. Od początku z programem związany był Piotr Gąsowski, który stworzył świetny duet z Maciejem Dowborem, natomiast Katarzyna Skrzynecka w 1. edycji była uczestniczką, a od kolejnej zasiadała w fotelu jury. To jednak zmieniło się, gdy do władzy doszedł Edward Miszczak, który zarządził nowe porządki, żegnając się z aktorką, a w ramach gestu solidarności odszedł także Gąsowski. Teraz razem wracają, jednak w zupełnie innych rolach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowe role Gąsowskiego i Skrzyneckiej. Jak poradzą sobie w jubileuszowej edycji "TTBZ"?

Oficjalnie program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zawita w domach telewidzów już na wiosnę. Po zmianach dokonanych przez nowego szefa stacji, Edwarda Miszczaka, oglądalność show nieco spadła, więc nastąpił czas na kolejne zmiany, a konkretniej, na powrót starej gwardii. Szeregi "TTBZ" zasilił ponownie Piotr Gąsowski, który teraz zamiast w roli prowadzącego sprawdzi się w fotelu jurorskim, natomiast Skrzynecka znów będzie oceniana. Przed nami bowiem edycja, w której wystąpią najlepsi z najlepszych, a więc osoby, które były w finałach poszczególnych serii programu.

Fani wytykają Gąsowskiemu i Skrzyneckiej powrót dla pieniędzy. Gwiazdy odpowiadają

Spora liczba fanów programu "Twoja Twrz Brzmi Znajomo" ucieszyła się z powrotu lubianej pary aktorów, ale w social mediach można było znaleźć także wiele głosów krytyki. Zarzuca się im przyjęcie angażu ze względów czysto finansowych.

- Jak ktoś sypnie odpowiednio dużo pieniędzy to i solidarność z przyjaciółką się kończy.

- Po tym skandalicznym zwolnieniu, lajkowaniu z K.S negatywnych komentarzy o zmianach w show, dziwie się jego decyzji. Hajs się widocznie musi zgadzaćbrzmiały najpopularniejsze komentarze pod postem o powrocie Gąsowskiego.

Słowa internautów trafiły także do samych zainteresowanych, którzy zdecydowali się odpowiedzieć na nieprzychylne komentarze.

- Bardzo nieładnie, bardzo niekulturalnie , bardzo nieprawdziwie… smutne i takie … niemądre ! I piszę to osoba, która powinna wykazać się wrażliwością… żal - skomentował Gąsowski.

- Jakimż rozpaczliwie pozbawionym jakiejkolwiek klasy człowiekiem trzeba być, by tak żałośnie skompromitować się tutaj tak obraźliwym i prostackim komentarzem - dodała także Skrzynecka.

A wy, co sądzicie o ich powrocie?

Kasia Skrzyneczka i Piotr Gąsowski wracają do programu "TTBZ"
Kasia Skrzyneczka i Piotr Gąsowski wracają do programu "TTBZ"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także