Grał przystojnego księdza Antoniego w "Plebanii". Jak dziś wygląda Marcin Janos Krawczyk?

Grał przystojnego księdza Antoniego w "Plebanii". Jak dziś wygląda Marcin Janos Krawczyk?

Marcin Janos Krawczyk
Marcin Janos Krawczyk
Źródło zdjęć: © AKPA
22.02.2024 15:15, aktualizacja: 22.02.2024 15:30

Marcin Janos Krawczyk zagrał w "Plebanii" księdza Antoniego. Wiele osób oglądało serial tylko ze względu na przystojnego aktora. Co dziś robi Krawczyk? Jak wygląda? Pamiętacie jak tańczył na lodzie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Janos Krawczyk był fantastycznym księdzem

Choć filmografia Marcina jest imponująca, największą popularność przyniosła mu rola księdza Antoniego w serialu "Plebania". Trzeba przyznać, że wiele osób oglądało kolejne odcinki, by poznać perypetie przystojniaka w sutannie.

Po zakończeniu prac nad serialem Marcin Janos Krawczyk nie przestał grać. Stale pojawia się w filmach i serialach, jednak rozwija też inną pasję. Okazuje się, że uwielbia być... reżyserem. Jego debiut był nawet nominowany do nagrody berlińskiego Złotego Niedźwiedzia.

Spełniam się po drugiej stronie kamery, ale uwielbiam aktorstwo i z przyjemnością podejmuję każde kolejne wyzwanie - powiedział portalowi idziemy.pl.

Okazuje się, że aktorstwo to tylko jedna z pasji Krawczyka. Wystąpił bowiem w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" i dotarł aż do finału! Wziął także udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Marcin Janos Krawczyk odrzucił rolę w "Świecie według Kiepskich"

Okazuje się, że to nie Bartosz Żukowski miał pierwotnie grać Waldka w serialu "Świat według Kiepskich". Tę rolę przyjął pierwotnie właśnie Marcin Janos Krawczyk. Jednak ostatecznie postanowił nie brać udziału w produkcji, a wszystko załatwił w niezbyt uprzejmy sposób.

Kiedy zadzwoniłem do niego, oświadczył, że on wcale nie chce grać w tym serialu. "Nie będę sobie psuł kariery i opinii" - powiedział zuchwale, czym totalnie mnie wkurzył. Zostałem postawiony pod ścianą - opowiadał o tym Okił Khamidow.

Ostatecznie aktor i tak pojawił się w tym serialu w epizodycznych rolach.

Co Wy na to?

Marcin Janos Krawczyk
Marcin Janos Krawczyk© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także