Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. O jego matce mówi: "Nie kochałem jej"

Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. O jego matce mówi: "Nie kochałem jej"

Grzegorz Markowski
Grzegorz Markowski
Źródło zdjęć: © AKPA
Tiga
21.12.2023 14:27, aktualizacja: 11.01.2024 22:20

Grzegorz Markowski, znany muzyk i wokalista grupy Perfect, jest postacią dobrze znaną w polskim show-biznesie. Jego twórczość oraz liczne występy na scenie z córką Patrycją, również uznaną wokalistką, przyciągały uwagę publiczności. Jednak po wielu latach okazało się, że Patrycja nie jest jedynym potomkiem artysty.

Grzegorz Markowski, pomimo swojej popularności, zawsze unikał skandali rodzinnych. W tym roku obchodzi złote gody z żoną Krystyną, byłą tancerką. Ich małżeński związek zaowocował narodzinami córki Patrycji Markowskiej, która obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. W 2008 roku Markowscy zostali dziadkami, kiedy Patrycja urodziła syna Filipa, owoc jej związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim.

Markowski, który przez wiele lat był muzykiem grupy Perfect, obecnie cieszy się zasłużoną emeryturą. Niestety, w ostatnich latach jego stan zdrowia znacznie się pogorszył, co doprowadziło do zakończenia działalności kultowego zespołu dwa lata temu. Od tego czasu Markowski pojawiał się na scenie tylko kilka razy, zawsze u boku swojej córki Patrycji. Mało kto jednak wie, że Patrycja nie jest jedynym dzieckiem muzyka...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Spokojne życie rodziny Markowskich zostało zakłócone, kiedy w 2006 roku Patrycja wyznała w jednym z wywiadów dla "Faktu", że ma przyrodniego brata. Niestety, nie mogła powiedzieć wiele na jego temat, ponieważ nie miała okazji go bliżej poznać.

Dziennikarze "Faktu" dotarli również do samego zainteresowanego. 54-letni Piotr przyznał, że nie utrzymuje regularnego kontaktu z ojcem, poza sporadycznymi telefonami.

Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna

Markowski po wielu latach zdecydował się przerwać milczenie na temat swojego syna. W jednym z wywiadów potwierdził doniesienia na temat swojego bardzo wczesnego ojcostwa.

Opisując swoje młodzieńcze lata, Markowski przyznał, że jego związek z matką Piotra był źródłem wielu plotek w jego rodzinnym mieście, Józefowie pod Warszawą. - Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? - opisywał szczerze w rozmowie z "Twoim Imperium".

Markowski przyznał, że od początku wiedział o istnieniu syna i nigdy nie ukrywał tej informacji przed swoimi bliskimi. Jego dawna ukochana miała kontakt z Markowskim do momentu ukończenia studiów przez ich syna. To oznaczało koniec obowiązku alimentacyjnego. "Fakt" podawał kiedyś, że o kobiecie wiadomo jedynie tyle, że była sąsiadką Markowskiego z Józefowa, gdzie muzyk się wychowywał. Prowadziła tam lokalny sklep. Niestety, nie ma nic dobrego do powiedzenia na temat miłości sprzed wielu lat...

scena z: Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Top of the Top Sopot Festival 2022 - #Zawsze razem, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska
scena z: Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA Top of the Top Sopot Festival 2022 - #Zawsze razem, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska© Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także