Gwiazdor "Top Model" zdobył się na odwagę. Dołożył jurorowi [WIDEO]

Gwiazdor "Top Model" zdobył się na odwagę. Dołożył jurorowi [WIDEO]

26.11.2023 09:55

Tadeusz Mikołajczak, jeden z uczestników "Top Model", już po zakończeniu emisji programu, zdobył się na odwagę. Wprost powiedział, co myśli o jednym z jurorów. Kogo publicznie skrytykował?

Dwunasta edycja "Top Model" dobiegła do końca. W wielkim finale zmierzyli się ze sobą: Dominik Szymański, Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-MenescalWiktoria Darda. Ostatecznie najlepszy z nich okazał się Szymański.

Do finałowej walki nie dostał się Tadeusz Mikołajczak. Aspirujący model udzielił wywiadu reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej. W trakcie rozmowy krytycznie wypowiedział się na temat jednego z jurorów formatu TVN.

Gwiazda "Top Model" krytycznie o jurorze

Czy któryś z jurorów rozczarował Tadeusza? Z odpowiedzi uczestnika można wywnioskować, że zawiódł się na Dawidzie Wolińskim.

Być może tak. Pierwsza litera imienia to D. Aczkolwiek każdy ma swoją osobistą energię i nie zawsze komuś będzie pasowało. Nigdy nie jest tak, że będziesz się w 100% zgadzał, zawsze trzeba być neutralnym w pewnych kwestiach – rozpoczął dość delikatnie model.

Dalej jednak już zdobył się na odwagę i jasno powiedział, co myśli:

Jeżeli przychodzi do profesjonalizmu gdy przychodzi do pracy modela i ogólnie pracy, to na pewno trzeba brać pod uwagę, aby wziąć na wstrzymanie swoje ego. Wiem, że na pewno osobiście nie wiem, czy jestem w stanie powiedzieć, że go lubię.

Nasz rozmówca nie ukrywa, że jest szczerą osobą i głośno mówi to, co myśli.

Szczerość to jest moim zdaniem podstawa, a jak jesteś szczery, to idzie za tym masa innych cech. Więc staram się być szczery. Każdy z jury ma swój charakter i jakbym miał powiedzieć o osobie, która mi najmniej podpasowała to byłby to Dawid, ale każdy ma swoich faworytów i ulubieńców. I być może ja też Dawidowi nie podpasowałem i to też było pokazane na ostatnim panelu. Trudno. Nie mi oceniać, kto odpada, kto przechodzi dalej. Są to decyzje jury i to oni decydują. Ale jest coś takiego jak profesjonalizm i zachowanie tych emocji dla siebie – podsumował.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także