Iwona i Gerard niedawno wzięli ślub, a tu takie coś! Chodzi o inną kobietę

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz
Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz
Źródło zdjęć: © EAST_NEWS

11.10.2023 12:24

Jeszcze nie tak dawno celebrowali swoje zaślubiny. Teraz Gerard powiedział coś, co mogło to wszystko zakończyć.

Iwona MazurkiewiczGerard Makosz to byli uczestnicy programu "Sanatorium miłości", który od lat niezmiennie prowadzi Marta Manowska. Para szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i niemal od razu przypadła do gustu także sobie nawzajem. Uczucie poskutkowało tym, że Iwona i Gerard stanęli przed ołtarzem. Niedawno świeżo upieczone małżeństwo udzieliło wspólnego wywiadu, w którym padły niewygodne słowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak Gerard i Iwona żyją po ślubie?

Para wzięła ślub w sierpniu br. Wystawne przyjęcie zorganizowano na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Na imprezie bawiło się około 70 osób. Od tego czasu Iwona i Gerard mieszkają razem w przytulnym domku z pięknym ogrodem i są nierozłączni. Niedawno udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o wspólnym życiu.

Uważam, że człowiek jest tyle wart, ile drugiemu może przekazać od siebie, od serca, nie materialnie. (...) My naprawdę cieszymy się małymi rzeczami. Cieszymy się gwiazdami na niebie. Cieszymy się wiatrem, słońcem, jak jesteśmy na wakacjach. Rozmawiamy. To są te piękne emocje, którymi można się obdarzać - relacjonowała Iwona w rozmowie z portalem "Party".

Gerard z "Sanatorium miłości" dwuznacznie o innej kobiecie

W kolejnej części wywiadu Gerard zdradził, jakie relacje łączą go z Martą Manowską. Okazuje się, że utrzymują kontakt i odwiedzają się podczas uroczystości.

Marta dla mnie to jest taka kobieta, taka postać aksamitna, delikatna i można się w niej zakochać. Ona ma też w sobie coś z rodziny śląskiej, takie ciepło rodzinne. Da się lubić. Jesteśmy w dobrych kontaktach z Martą. Była na moich urodzinach. Znalazła też czas, by być na naszym ślubie - wyznał Gerard.

Co o tym myślicie?

  • październik 2019, plan, Iwona
  • Marta Manowska wygrzewa się na plaży
  • scena z: Iwona Mazurkiewicz, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Premiera filmu "Zenek", luty 2020, Iwona Mazurkiewicz
  • scena z: Gerard Makosz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
luty 2020, Na planie programu "Jaka to melodia?", portret, TVP, Jaka to melodia?, Jaka to melodia? - nagranie programu, nagranie programu, Nagranie programu "Jaka to melodia?", Nagranie programu "Jaka to melodia", Gerard Makosz
  • Premierowy pokaz filmu Zenek
PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 10.02.2020 PREMIEROWY POKAZ FILMU PT. ZENEK N/Z: IWONA MAZURKIEWICZ
VIPHOTO
[1/5] październik 2019, plan, IwonaŹródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także