Iwona Pavlović nie miała litości dla Dagmary Kaźmierskiej. Widzowie o jurorce: "Uszczypliwa, czyżby z zazdrości?"

Iwona Pavlović nie miała litości dla Dagmary Kaźmierskiej. Widzowie o jurorce: "Uszczypliwa, czyżby z zazdrości?"

Iwona Pavlović znów krytykowała Dagmarę Kaźmierską
Iwona Pavlović znów krytykowała Dagmarę Kaźmierską
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
01.04.2024 13:27

Za nami piąty odcinek "Tańca z Gwiazdami". Najgorzej wypadła Dagmara Kaźmierska, która w każdym z dotychczasowych występów otrzymała najmniejszą liczbę punktów od jurorów. "Jako jedyna nie robisz żadnych postępów" - grzmiała Iwona Pavlović.

W Niedziele Wielkanocną fani "Tańca z Gwiazdami" nie mogli narzekać na nudę. Ostatni odcinek przyniósł bowiem mnóstwo emocje. Po raz kolejny świetnie spisała się Anita Sokołowska z Jackiem Jeschke czy Maciej Musiał z Darią Sytą. Obie te pary otrzymały po 40 punktów. Najgorzej wypadła Dagmara Kaźmierska, która mimo ostatniego miejsca pozostała w programie, natomiast swój ostatni występ zaliczył Kamil Baleja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ostre słowa Iwony Pavlović po występie Kaźmierskiej. "Tańczysz identycznie, jak w każdym odcinku"

W świątecznym odcinku Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zatańczyli walca wiedeńskiego do piosenki "Jej Portret" Bogusława Meca. I choć na parkiecie zrobiło się bajkowo, to gwiazda "Królowych życia" kilkukrotnie myliła kroki, a jej występ nie należał do najlepszych. Szczególnie, że przed nią popis dał chociażby wspomniany Maciej Musiał, czarując swoim tańcem. Po występie Kaźmierskiej jurorzy starali się powiedzieć coś miłego, natomiast do ofensywy przeszła Iwona Pavlović, której występy Dagmary nie podobają się od samego początku.

Tomek mówi, że coraz lepiej tańczysz. A ja uważam, że jako jedyna nie robisz postępów. Tańczysz identycznie, jak w każdym odcinku. Ja to nazywam "styl Kaźmierskiej" - ostro skomentowała walca i dotychczasowe występy Kaźmierskiej Iwona Pavlović.

Fani komentują występ Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami". "Pavlović się uwzięła"

Nie milkną echa po ostatnim występie Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Choć nie zatańczyła tak dobrze jak Sokołowska czy Musiał, to z pewnością widać było w jej tańcu postęp. Zauważył to nawet jeden z jurorów. Tomasz Wygoda powiedział, że z odcinka na odcinek celebrytka robi progres. Z tymi słowami nie zgodziła się Pavlović, która od startu tanecznego show uwzięła się na "królową życia". Za każdym razem jej oceny i komentarze do występów były bardzo krytyczne, co wytknęli jurorce fani programu.

"Przepiękny walc, z tygodnia na tydzień coraz piękniej. Pani Iwonka uszczypliwa, czyżby z zazdrości? Pani Iwonko wrzuci Pani na luz", "Podziwiam Dagmarę za dystans i opanowanie podczas krytyki ze strony Pani Iwony. Pani Iwono czas otworzyć oczy!", Nie jestem jakąś fanką Dagmary, ale uważam, że p. Iwona jest uprzedzona do niej od pierwszego odcinka, bardzo niesmacznie to wygląda" - piszą tłumnie internauci na temat Pavlović.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także