Iwona Pavlović podsumowała Roxie Węgiel. "Pokazała zadziorny charakter"

29.04.2024 20:32

Za nami półfinał 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Jak Iwona Pavlović oceniła Roksanę Węgiel, która dostała się do finału programu tanecznego?

Po półfinałowej odsłonie "Tańca z gwiazdami" nasza reporterka rozmawiała z Iwoną Pavlović. Jurorka powróciła wspomnieniami do pierwszego tańca Roksany Węgiel. Jak po takim czasie ocenia taneczny postęp młodej wokalistki?

"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović o Roksanie Węgiel

Czy Iwona Pavlović przeczuwała, że Roxie Węgiel wykaże ogromny postęp w tej edycji "Tańca z gwiazdami"? Widziała szanse na jej obecność w wielkim finale tanecznego show?

Nazwałam ja diamentem, bo diament się oszlifowuje. Ona w pierwszym odcinku nie zatańczyła aż tak dobrze. Ja nawet to nazwałam. Tańczyła, żeby tak ładnie wyglądać, cudnie się uśmiechać i być taką ładną dziewczynką. To było sztuczne i nieprawdziwe i wcale nam się wtedy tak bardzo nie podobało.

Jak Iwona Pavlović ocenia postęp Roxie Węgiel?

Iwona jest pod wrażeniem progresu, jaki z odcinka na odcinek czyniła Roxie. Wygląda na to, że artystka urodziła się po to, aby osiągać sukces - jak widać, w wielu dziedzinach jednocześnie. Zachwyciła tym jury "Tańca z gwiazdami".

Ja jej to powiedziałam i nie wiem, czy ona to tak bardzo wzięła do serca, czy nie, natomiast z odcinka na odcinek zaczęła się bardzo zmieniać. Bardzo reagowała, bo każdy taniec jest trochę inny. Przełom nastąpił w paso doble, gdzie pokazała zadziorny charakter. Jest niesamowicie zdolną dziewczyną!
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także