TYLKO U NAS! Iwona Pavlović narzeka na występ Anity Sokołowskiej w "Tańcu z gwiazdami". "Trochę jej współczułam"

29.04.2024 13:48

Półfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" za nami. Występy uczestników stoją już na naprawdę wysokim poziomie, co tylko potwierdzają opinie i punktacje jurorów. Nie zawsze jest jednak idealnie. "Twarda, sztywna, mocna. Samba taka nie jest" - skomentowała występ Anity Sokołowskiej, Iwona Pavlović.

Tegoroczna edycja "Tańca z gwiazdami" wchodzi w decydującą fazę. Do finału awansowały Maffashion, Roksana Węgiel i Anita Sokołowska. Ta ostatnia według internautów jest mocno faworyzowana i to zarówno przesz Polsat, Radio Zet, jak i jurorów. Naprzeciw tych słów stanęła jednak Iwona Pavlović, która w dość ostrych słowach wyraziła się o sambie Sokołowskiej, dając jej jedynie 7 punktów.

Iwona Pavlović narzeka na występ Anity Sokołowskiej. "Ta samba mi tak nie leżała"

Bez wątpienia "czarnym koniem" trwającej edycji "Tańca z gwiazdami" jest właśnie Anita Sokołowska. Przed startem mało kto widział w niej faworytkę do zwycięstwa, a aktorka od pierwszego odcinka radzi sobie wyśmienicie. Szybko zyskała przychylność jury i fanów, którzy tłumnie na nią głosują. W półfinale Sokołowska zaliczyła małe potknięcie, bowiem samba w jej wykonaniu nie była najlepsza. Na ten temat wypowiedziała się Iwona Pavlović.

Ja w ogóle jej współczułam. Cieszyłam się, że miała potem świetnego charlestona. Ale żartowaliśmy, że może ta niższa ocena pomogła większej ilości smsów, bo czasami lubimy bronić swoich idoli. Jednak rzeczywiście ta samba mi tak nie leżała. Twarda, sztywna, mocna. Samba taka nie jest. Oczywiście była pięknie zrobiona choreografia, kroki, kostiumy, czyli cała otoczka była cudowna. Ale z tańcem było gorzej - ocenia Iwona Pavlović.

Iwona Pavlović o niskiej ocenie samby Anity Sokołowskiej

Pavlović w rozmowie z naszą dziennikarką, Karoliną Motylewską zdradziła, że to właśnie Anicie Sokołowskiej bardzo kibicuje w finałowym odcinku. Pomimo dużej sympatii nie mogła ocenić jej samby zbyt wysoko. I choć reszta jurorów dała aktorce 9 punktów, to Iwona Pavlović zdecydowała się na dwa oczka mniej. Podkreśliła, że musi być profesjonalnie i rzetelnie oceniać wszystkich, stąd taka, a nie inna nota.

Staram się zawsze być wierna sobie i pomimo, że bardzo kibicuję Anicie, to nie mogłam postawić innej noty - kończy jurorka.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także