Jadwiga i Józef z "Sanatorium Miłości" w "PnŚ" dali pokaz swojego talentu. Podbiją serca widzów kolejnych programów?

Jadwiga i Józef z "Sanatorium Miłości" w "PnŚ" dali pokaz swojego talentu. Podbiją serca widzów kolejnych programów?

Józef Raciniewski i Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz
Józef Raciniewski i Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz
Źródło zdjęć: © AKPA
22.01.2024 12:35

"Sanatorium Miłości" to lubiany program TVP, w którym seniorzy szukają miłości, walcząc o tytuł króla i królowej turnusu. Do grona zwycięzców należy Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz i Józef Raciniewski, którzy teraz wspólnie wystąpili w "Pytaniu na Śniadanie". Co ich połączyło?

"Sanatorium Miłości" emitowane jest od 2019 roku i od razu stało się hitem TVP. W każdej edycji występuje dwanaście osób - sześć kobiet i sześciu mężczyzn, którzy biorą udział w konkurencjach przygotowanych przez stację. Show od samego początku Prowadzi Marta Manowska, która idealnie wpasowała się w formułę programu, wspierając uczestników w codziennych zadaniach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zwycięzcy "Sanatorium Miłości". Jadwiga i Józef wracają do telewizji

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz została królową turnusu podczas trzeciej edycji show. Seniorka dzięki swojej przebojowości i podejściu do życia szybko zyskała popularność wśród widzów, ale też samych uczestników. Józef Raciniewski wystąpił w ostatniej edycji programu, gdzie także był jedną z głównych postaci. Zaskarbił sobie uznanie widzów swoim optymizmem, będąc duszą towarzystwa w każdym odcinku. Teraz mogliśmy zobaczyć ich wspólnie w "Pytaniu na Śniadanie". Zarówno Jadwiga, jak i Józef kochają taniec, co nie raz udowadniali w "Sanatorium". Teraz pokazali swój talent w śniadaniówce TVP!

Jadwiga i Józef z "Sanatorium Miłości" dali show. Popisy na parkiecie "Pytania na Śniadanie"

Jednym z głównych tematów poniedziałkowego "Pytania na Śniadanie" był Dzień Dziadka. Fani programu mogli posłuchać aktorów będących już dziadkami - Stanisława Banasiuka i Tomasza Stockingera. Następnie na widzów czekał występ Jadwigi Schwebs-Kostkiewicz i Józefa Raciniewskiego, którzy stanęli razem na parkiecie. Seniorzy znani z "Sanatorium Miłości" udowodnili, że wiek to tylko liczba, dając świetny pokaz stepowania.

Józef i Jadwiga "Rolnik szuka żony"
Józef i Jadwiga "Rolnik szuka żony"© fot. Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także