Jak dba o siebie Joanna Liszowska? Ma kilka banalnych sposobów na dobre samopoczucie!

Jak dba o siebie Joanna Liszowska? Ma kilka banalnych sposobów na dobre samopoczucie!

30.04.2024 07:00

Self-care i dbanie o swoje dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne to dziedzina, o której stopniowo wiemy coraz więcej. Swoje bardzo proste triki zdradziła niedawno Joanna Liszowska w rozmowie z Jastrząb Post.

W dobie ciągłego stresu, pracy i zabiegania ciężko jest jeszcze dbać o siebie. Na szczęście istnieje zaledwie parę trików, które pomogą wam w poprawieniu swojego samopoczucia.

Jak dba o siebie Joanna Liszowska?

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, swoje proste patenty na lepsze samopoczucie zdradziła Joanna Liszowska. Te są naprawdę proste, a aktorka stara się ich przestrzegać codziennie. Wyjawiła też przy okazji, że ma jedną używkę, z której nigdy nie zrezygnuje:

Staram się wyeliminować cukry. Używka, która zawsze zostanie w moim życiu to kawa i nigdy z niej nie zrezygnuję, nie ma takiej opcji. Generalnie ja nigdy nie pijam kolorowych, gazowanych napojów i od dawna piję już tylko wodę niegazowaną. Uwielbiam dodać do niej cytrynę, miętę, ogórka i pietruszkę. Staram się wypić 3 litry dziennie. Trzeba o tym pamiętać i o to dbać. Od czasu do czasu staram się też, żeby intensywniej ćwiczyć, bo ruch jest szalenie ważny.

Joanna Liszowska opowiada o swoich ulubionych ćwiczeniach

W tej ostatniej sprawie bardzo pomaga jej zawód. Liszowska podkreśliła, że bycie aktorką skutecznie zmusza ją do regularnej aktywności fizycznej, ale zachęciła, by nie ograniczać się wyłącznie do "wymagań" zawodowych:

Na szczęście mam taki dość ruchliwy zawód, chociażby będąc na scenie - są takie wieczory, że mam swój artystyczny fitness w teatrze. Trzeba się jednak czasami przebiec po lesie lub troszkę poćwiczyć, bo warto. Taki spacer wcześnie rano np. po lesie, jakoś ustawia głowę. Przecież nie tylko o fizyczność chodzi - jak to się mówi "w zdrowym ciele zdrowy duch".
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także